gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Sizi en çok ne rahatlatır

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Melekler öfkeli olduğumuz anda istemediğimiz birşeyde ve bunun gibi hayatta karşılaştığımız birçok olaylarda kendimizi kontrol edemeyiz peki neler bizi kontrol edebilir,rahatlatabilir.çoğumuzun cevabı belki aynı olabilir bence yalnız kalmak ve koyu bir türk kahvesi bütün sinirlerimi alır götürür.

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    evt önce müzik dinlerdim sesli ve sade bir kahve iyi gelirdi.. ama simdi ne kahve ice biliyorum nede müzik dinliyorum.. bilmioyrum neden.... tefriciye okumak rahatlatiyor beni ama bazen öyle dipte oluyorumki okuyasim gelmiyor.. caresiz caresiz duruyorum.... ne yapacagimi bilmiyorum...

ARZUZU bunu beğendi.
  3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ben esıme kustugumde yıne onun kollarında tesellı bulmayı ıstıyorum :) ama baskasına kustugumde takmama ben kolay kolay kırılmam kafaya takmam lafı yapıstırırp gecerım :/ muzıkmöıs kayfeymıs ıslememz bana

ARZUZU bunu beğendi.
  4. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
Sizi en çok ne rahatlatır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizi en çok ne sinirlendirir

Sizi en çok ne sinirlendirir

Sizi En Çok Ne Sinirlendirir ?
  2. Hamilelikte en rahat yatış şekli nedir?

Hamilelikte en rahat yatış şekli nedir?

hamileyken hangi tarafa yatmalı hamilelikte uyuma şekilleri hamilelikte yatış şekilleri hamileyken ne tarafa yatmalı gebelikte uyuma Hamilelik geçirenler iyi bilirlerki bebek doğana kadar anne kolay bir şekilde uyuyamaz ve yatış tarzı da kendisini rahatsız edeSon aylarda artık sağa sola bile dönmekte zorluk çeken anne için uyku bir kabusa dönüşor çünkü rahat yatamayan anne uyumakta da haliyle...
  3. sizce bir erkek kızlarda en çok neye dikkat eder?

sizce bir erkek kızlarda en çok neye dikkat eder?

sizce bir erkek kızlarda en çok neye dikkat eder?
  4. Melekler sizi en çok korkutan ve etkileyen korku filmi nedir ????

Melekler sizi en çok korkutan ve etkileyen korku filmi nedir ????

kızlar yorumlarınızı bekliyorum ?????benim en etkilendiğim korku kapanı serileri.....
  5. En çok eğlendiğiniz an ve sizi en çok eğlendiren şeyler nelerdir?Haydi paylaşalım...

En çok eğlendiğiniz an ve sizi en çok eğlendiren şeyler nelerdir?Haydi paylaşalım...

Kıslar herkesin eğlence anlayışı farklıdır mesela ben eşimle balkondan halı silkelerken çok eğleniyorum çünkü beni dinlemiyo ve bitürlü aynı anda silkeleyemiyoruz komedi oluyoruz bu sadece küçük eğlencelerimizden biri ya sizlerin en çok eğlendiğiniz zaman nedir???:A

Sayfayı Paylaş