gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sizi ham yapsınlar emi

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

sizi ham yapsınlar emi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ham meyve

ham meyve

Kişinin hatalı tutumu yüzünden pişman olacağına işarettir.
  2. Yavuz Bingöl - Ham Meyva

Yavuz Bingöl - Ham Meyva

ham meyva Ham Meyvayı Kopardılar Dalından, Beni Ayırdılar Nazlı Yarimden. Eğer Yarim Tutmaz İse Salımdan, Onun İçin Açık Gider Gözlerim. Benim Yarim Yaylalarda Oturur, Ellerini Soğuk Suya Batırır. Demedim Mi Nazlı Yarim Ben Sana, Çok Muhabbet Tez Ayrılık Getirir. Uzun Olur Gemilerin Direği, Yanık Olur Anaların Yüreği. Ne Sen Gelin Oldun Ne Ben Güveyi, Onun İçin Açık Gider Gözlerim.
  3. Emin

Emin

Emin -------------------------------------------------------------------------------- Osmanlı İmparatorluğu'nda, bazı devlet hizmetlerinde görevlendirilen sorumlu kişilere verilen ad. Osmanlı saray teşkilatında dört eminlik vardı: Matbah-ı amire emini (saray mutfağı emini), şehremini (sonraları İstanbul Belediye Başkanlığı adını aldı), arpa emini ve darphane emini. İlmiye teşkilatındaki...
  4. Profesyonel Güzellik Uzmanımız Nehir Emine Sirem Sizlerle

Profesyonel Güzellik Uzmanımız Nehir Emine Sirem Sizlerle

emina sandal Melekler Mekanı olarak üyelerimizin en üst seviyede destek alabilmeleri için sertifikalı güzellik uzmanımız Nehir Emine Sirem'in sitemizde bizlerle olacağını bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Nehir Emine Sirem kimdir? Nehir Emine Sirem, sertifikalı bir güzellik uzmanı olarak 7 yıldır profesyonel olarak güzellik ve bakım alanında çalışmaktadır. Gerek kimyasal, gerek bitkisel...
  5. haminizi xos gorduk....

haminizi xos gorduk....

Salam,men araniza Azerbaycandan qatiliram. Sizin aranizda olmaq Cox gozeldi. Bura cooox maraqlidi...

Sayfayı Paylaş