Sizi Ne Kadar Seviyor? | Melekler Mekanı FORUM - 29 Ağustos 2016

Sizi Ne Kadar Seviyor?

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Partneriniz ihtiyacınız kadar sevgi veriyor mu? Yoksa siz kaderinize razı olup onun verdiği kadarıyla mı yetiniyorsunuz?
    Sizi Ne Kadar Seviyor?

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    Çok şanslı olduğunuzu söylemek mümkün, siz ihtiyacınız olan tüm sevgiyi ondan kolayca alıyorsunuz. Bir erkeğin/kadının doğal ve hislerini rahat gösteren bir yapıya sahip olması her kadının/erkeğin arayıp da bulamadığı bir özellik, sırf bu sebeple bile teşekkür edebilirsiniz. Onun duygularını bu kadar rahat ve açık göstermesinin yanı sıra, size karşı çok hassas ve sabırlı olduğu da bir gerçek. Her erkek/kadın bu kadar sabırlı olmaz, onun kıymetini bilin

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Test Sonucu:
    Çok şanslı olduğunuzu söylemek mümkün, siz ihtiyacınız olan tüm sevgiyi ondan kolayca alıyorsunuz. Bir erkeğin/kadının doğal ve hislerini rahat gösteren bir yapıya sahip olması her kadının/erkeğin arayıp da bulamadığı bir özellik, sırf bu sebeple bile teşekkür edebilirsiniz. Onun duygularını bu kadar rahat ve açık göstermesinin yanı sıra, size karşı çok hassas ve sabırlı olduğu da bir gerçek. Her erkek/kadın bu kadar sabırlı olmaz, onun kıymetini bilin.

BEN DE ŞANSLI OLANLARDANIM

Sizi Ne Kadar Seviyor? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sizi ne kadar önemsiyor?

1- Yıldönümünüz oldukça yaklaştı. Eşiniz/sevgiliniz ... der. a. "Yıldönümümüzde ne yapalım?” b. "Bu yıl değişik bir yere gidelim mi, yeni bir yer buldum bile." c. "Bugün yıldönümümüz mü? 2- Eşiniz/sevgiliniz gecikeceği zaman... a. Her zaman haber verir. b. Çok gecikecekse genelde haber verir. c. Hiç haber vermez, siz ararsanız öğrenirsiniz. 3- İşyerinin verdiği...
  2. Bakalim Okuma Eylemİ Ne Kadar Sevİyoruz

Etrafınıza bakın şöyle bir... Ama çok dikkatlice bakın lütfen. Çevrenizdeki insanların seslerine kulak verin. Hatta abartın işi biraz. Açın televizyonlarınızı ve bilgi yarışmalarına çıkan ukala (aydın geçinen) tipleri de dinleyin dikkatlice. Ve insanlığın tarihi kadar eski şu soruya verilen cevaplara bakın! “Boş zamanlarınızda ne yaparsınız?” !!! Haydi, siz de verin cevabınızı! Hem de...
  3. Acaba sizi ne kadar seviyor?

İnsanoğlu var oldukça, kuşku duymaya devam edecektir. Özellikle kadınlar, dönem dönem birlikte olduğu kişinin sevgisinden şüphe etmeye başlar. İşte size bu düşüncenizin ne kadarı doğru ne kadarı yanlış olduğunu ortaya çıkartacak ipuçları… Eğer yazdıklarımızı yapıyorsa, korkmayın. Ancak bunların tersi davranıyorsa, işiniz var demektir… İltifatlar yağdırıyorsa; - Size tatlı tatlı takılıyorsa. -...
  4. beni ne kadar seviyorsun sorusuna cevaplarınızı alalım

beni ne kadar seviyorsun sorusuna en güzel cevap beni ne kadar çok seviyorsun sorusuna cevap sen Siz eşinize ,sevgilinize beni ne kadar seviyorsun dediğinizde ne gibi cevaplar alıyorsunuz? Ben başlıyorum:) Beni ne kadar seviyorsuun..? Cevap - Sen beni ne kadar seviyorsun...?hahaha Belki de tahammül edemeyeceğin kadar çooooooooooook seviyorum :)

Sayfayı Paylaş