gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Sizi sıcacık tutacak peluşlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Sizi sıcacık tutacak peluşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008-2009 kışı için sıcacık peluşlar

2008-2009 kışı için sıcacık peluşlar

Peluşlar, 2008-2009 kışında yine moda olacak... Ancak önümüzdeki sezon, turuncu, kırmızı, mürdüm, gümüş, siyah gibi farklı renklerde seçenekleri göreceğiz. Simonetta Ravizza tarafından hazırlanan bu kırmızı ve turuncu birleşimi model oldukça çekici... Mürdüm rengi hala cazibesini koruyor. İşte Simonetta Ravizza'nın mürdüm rengi peluşu ile saten gömleği oldukça şık görünüyor....
  2. Ramazanda Sizi Gün Boyu Tok Tutacak Bir Öneri Sahurda Sıkı Kahvaltı.....

Ramazanda Sizi Gün Boyu Tok Tutacak Bir Öneri Sahurda Sıkı Kahvaltı.....

Sahurda Sıkı Beslenmek Önemli Sahurda Kahvaltının Önemi Ramazan ayında oruçluyken bizi gün boyu tok tutacak besinler ve sıkı bir kahvaltıdan geçiyor herşey....Bu bizi tok tutacak besinlerle birlikte sıkı bir kahvaltı yaparsak gün boyu rahat edebiliriz....İşte uzmanından öneriler.... Sahurda Sıkı Kahvaltı Yapın! Uzmanlar sahurda sizi gün boyu tok tutacak, protein içeriği yüksek...
  3. Oruçluyken Sizi Tok Tutacak 8 Gıda!

Oruçluyken Sizi Tok Tutacak 8 Gıda!

oruçluyken tok tutan yiyecekler, tok tutan yiyecekler, ramazanda acıktırmayan yiyecekler Sevgili melekler, oruçlu kalınan sürenin uzun olması, iştah kontrolü açısından bize zorluk yaşatıyor birkaç Ramazandır. Yaz mevsimine denk geldiği süre boyunca bu zorlukla mücadele edeceğimizden, uzmanlar bu süreyi tok olarak geçirmemize yardımcı edecek gıdaları bizimle paylaşmaya devam ediyor. İşte...

Sayfayı Paylaş