gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

sizin arkadaşlığınız nasıl başladı...????

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

melek kankilerim ve ablalarım hep merak etmişimdir..hepimizin illaki canı gibi sevdiği bi arkadaşı vadır..peki bu arkadaşlıklar nasıl ve nerde başladı...?? benim en yakın arkadaşlık öyküm lise 2 de başladı..baya bi hırgürün ardından zaman geçtikçe çok sıkı bağlandık...peki ya siz?

2. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Benim pek fazla arkadasım yoktur irtibatımız kesiliyor çünkü..ama canlarım dedigim 2 arkadasım vardır onlarda liseden.. Başlama sekli okulun ılk günü konusma cabalarıyla can ciger olduk ..
    uzaklar ama olsun yine de canlar..
    ama hayattaki en sevdigim dostum teyze kızıdır.. her ne kadar sacma bişeyden bana kızsada cok seviyorum onu.

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende ablamın sayesinde tanıstım sürekli görüsemesekte telefon internet aracılıgıyla o herzaman yanımda :) sıkı dost diyebilcegim kisilerden birisi

4. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

lisede başladı benimkide sohbet sohbeti açtı öyle..:D:D

sizin arkadaşlığınız nasıl başladı...???? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Televizyonda yeni yayın dönemi başladı. Siz hangisini özlediniz?

Televizyonda yeni yayın dönemi başladı. Siz hangisini özlediniz?

Televizyonda yeni yayın dönemi başladı. Hangi dizilerin yeni bölümlerini merakla bekliyordunuz?
  2. Piyasalar haftaya nasıl başladı?

Piyasalar haftaya nasıl başladı?

Citigroup ile ilgili endişeler, bankanın tamamının kamulaştırılması ile sonuçlanmayacağının düşünülmesi sonrası azalırken doların dış piyasalardaki değer kaybına paralel iç piyasada dolar/TL güne bankalararası piyasada 1.69'un altında başladı. Bankacılar global piyasaların içeride belirleyici olacağını belirttiler. Bankalararsı piyasanın Cuma günü spot kapanışında 1.7120/40 olan en iyi dolar...
  3. Facebook Kullanıcıları İçin Arkadaşlık Talebi Nasıl Geri Alınır ?

Facebook Kullanıcıları İçin Arkadaşlık Talebi Nasıl Geri Alınır ?

Facebookta Arkadaş Talebini Geri Al Facebookta Arkadaş Talebi Nasıl Geri Alınır Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz az önce paylaştığımız facebook arkadaş çoğaltma hilesi konusunun ardından bu sayfamızda da Facebookta Arkadaş Talebi Nasıl Geri Alınır sizlerle paylaşıyoruz.. Facebook'da daha önce eklediğiniz birisini, o kişi onaylanmadan önce arkadaşlık isteğini...
  4. Msn'de Arkadaşlık Daveti Size Gelmiyorsa Ne Yapacaksınız ?

Msn'de Arkadaşlık Daveti Size Gelmiyorsa Ne Yapacaksınız ?

Bu konu; mansde arkadaşlık daveti gelmiyorsa hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir tanıdığınızla msn üzerinden görüşmek istiyorsanız ya sizin ona ya da onun size msn üzerinden arkadaşlık daveti göndermesi gereklidir. Bu davet, msninizi açtığınızda ayrı bir pencere açılarak tarafınıza bildirilir. Eğer arkadaşınız sizi ekleyip davet gönderdiği halde siz bu daveti alamıyorsanız...
  5. arkadaşlık

arkadaşlık

benim bir arkadaşım arkamdan atıp tutmuş ben bunu başka birinden duydum ama duyduğum kişiye söz verdim ona söylemeyeceğime ne yapmalıyım

Sayfayı Paylaş