gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Sizin Böyle Şikayetleriniz varmı????

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Evet meleklerim hepimiz birer tüketiciyiz peki sizin böyle garip ve komik şikayetleriniz oldumu bakım? Olmadığına eminim :D:laugh:
    Şikayet :Ütüm bozuldu.
    Sebep :Elektriksiz ütü: Mersin'de son model ütü alan tüketici, elektrikler kesilip işi yarım kalınca elektriksiz ütü yapmanın yöntemini keşfetmiş. Ütüyü ocakta ısıtarak işine devam etmek isteyen ev hanımı ütünün gövdesinin yanması üzerine bayiye başvurarak ütünün değiştirilmesini istemiş.

Şikayet :Şebeke Arıyor

Sebep :
    Telefonların ekranlarında şebeke sinyallerine ulaşılamadığı zaman "şebeke arıyor" şeklinde bir yazıyla şu anda servis sağlayıcısının kapsama alanınıda olmadığını belirtir.İşte bu durumla ilk kez karşılaşan birisi telefonunun üzerinde şebeke arıyor yazısını görünce ilgili servis sağlayıcı firmanın müşteri hizmetlerini arayarak "kardeşim beni niye arıyorsunuz" diye sormuş.
    Şikayet: Buzdolaplarındaki sebzelikler küçük.
    Sebep: Yer Güney Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki tüketici toplantısı. Bu isteğin nedeni sorulduğunda alınan cevap ilginç: "Yaz ayları pek sıcak geçiyor. Ayakkabılarımızı içine koyup soğutuyoruz. Sebzelikler büyütülürse daha çok ayakkabıyı içine koyabiliriz."

Şikayet: Klimamın randımanı düşük.
    Sebep: Yer Elazığ'ın Maden ilçesi. Şikayette bulunan kişi mağarada oturuyor. Dışarıdan mağaraya elektrik çekmiş. Yetersiz elektrik de klimanın performansını düşürmüş ve mağarada yeterli soğumayı sağlamamış.

Şikayet: Buzdolabının kompresörü bozuk. İyi soğutmuyor.
    Sebep: Yer Erzincan. Sıcaktan bunalan evin hanımı raflarını çıkardığı buzdolabının içine minderini koymuş oturuyor. Kapısı uzun süre açık kalan buzdolabının da kompresörü bozulmuş.

Şikayet: Cattle'ım (su ısıtıcım) eridi.
    Sebep: Yer İstanbul. Cattle'ın elektrikle çalıştığını bilmeyen müşteri ısıtıcıyı ocağın üzerine koyarak suyu ısıtmayı denemiş. Ocaktaki alev nedeniyle de 'cattle'ın dış yüzeyi erimiş. Aletinin erdiğinden şikayet eden bir başka tüketici de 'el blender'ını tencerenin içinden çıkarmadan yemeği pişirmiş.

2. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ya çok komik:piha::piha::piha:

Sizin Böyle Şikayetleriniz varmı???? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siz Böyle Sevebilirmiydiniz

Siz Böyle Sevebilirmiydiniz

Bir kız ve bir delikanlı bir motorsikletin üzerinde 180 km hızla gidiyorlar ve aralarında şöle bir konuşma geçiyor: KIZ: Lütfen yavaşla, ben korkuyorum. DELİKANLI: Hayır bak ne kadar eğlenceli! KIZ:Lütfen, lütfen çok korkuyorum. DELİKANLI: Peki beni sevdiğini söyle.. KIZ: SENİ ÇOK SEVİYORUM lütfen yavaşla DELİKANLI:Şimdi de bana sıkıca sarıl kız delikanlıya sarılır.....
  2. Böyle Hamilelik geçiren varmı??????

Böyle Hamilelik geçiren varmı??????

hamile karnı rüyada altız bebek görmek rüyada altız doğurmak Kızlar altız doğuracak bir anne amanın yav nasıl yarılmıyor karnı dimi?Allah insanları nasıl yaratmış çok ilginç.
  3. Hayatında Varmı Böyle Biri??

Hayatında Varmı Böyle Biri??

Umarım herkesin hayatında vardır yada olur böyle biri :) Sizi sizin kadar tanıyan biri.. Kendini ve hayatı çok iyi tanıyan biri... Sizi hep düşünen, ama sizin onu düşünüp düşünmediğinizi önemsemeyen biri... Size sizi anlatabilen, sizi başkalarına anlatmayı çok seven, bunu yaparken gözlerinin içi parlayan biri... Sizin için her şeyi yapmaya, her şeyi başarabilmeye hazır biri.. Ne söylediğini...
  4. sizin şikayet ettiğiniz hayat, başkalarının hayalidir!!

sizin şikayet ettiğiniz hayat, başkalarının hayalidir!!

şikayet ettiğiniz yaşamınız bir başkasının hayalidir sizin şikayetçi olduğunuz hayat başkalarının hayalidir sizin şikayetçi olduğunuz hayatbaşkalarının Arkadaşlar şu resmi görünce inanın kendimi tutamadım.. Gerçekleri unutuyoruz zaman zaman.. Yediğimiz ekmeğe bile şükretmemiz lazım.. Ayağımızın elimizin kıymetini illa kaybedincemi anlayacağız.. Şükretmemiz Lazım... Herşeyimiz tam. Mutlu...

Sayfayı Paylaş