gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Sizin Çikolatanız Nasıl Olsun ?

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Sizin Çikolatanız Nasıl Olsun ?
    Şekil farketmez tatlım hepsini yerimm:D

3. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

:please:en sondaki güzelmiş onu istiyom
    emeğine sağlık canım

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

dislerimde sorun olmasa rahat rahat hepsni yedimm,,ama cürük dsi cok canimya,,,fobimde discilik düsün isim zor benimm,bir parca cikolata yesimm butun gece cekerimmm acisni
    ama emegine saglik süperler

Sizin Çikolatanız Nasıl Olsun ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sizce nasıl olmuş

sizce nasıl olmuş

evet arkadaşlar gelinlik yakışmışmı bana fikirlerinizi bekliyorum boş geçmek cvp yazmamk gibi bir sanşsınız yok :D
  2. Sizin kahveniz nasıl olsun?

Sizin kahveniz nasıl olsun?

Her Kahve ayni tadi tasimaz! Nerede iciyorsan, kiminle iciyorsan ona göre degisir! Sahilde oturdugun rüzgarli bir sonbahar günü, sen sevdigin dostun aglarken, ictigin kahvenin tadi kederlidir! Kahve telvesine yrüeginin acisi karisir Bir Pazar ögle sonrasi annenin, "hadi bir kahve yap da icelim" dedigi kahve huzurludur Köpükler annenin göz bebeklerinden yansir Dudaginin kiyisinda...
  3. sizin en sevdiğiniz çikolata hangisi??

sizin en sevdiğiniz çikolata hangisi??

canım meleklerim tamda yerken aklıma geldi sizin en sevdiğiniz çikolatayı merak ettim...ben bunabayılıyorum ya siz???
  4. siz olsanız bu diziyi nasıl bitirirdiniz?

siz olsanız bu diziyi nasıl bitirirdiniz?

Kızıyoruz belki konusuna ama izlemedende duramıyoruz çoğumuz.. Romanı okuyanlar biliyor sonucu.. Bihter intihar ediyor. Nihalde evlenemiyor.. Ama siz olsanız nasıl biter bu dizi merak ettim. [/COLOR][/SIZE][/URL] Adnan'la Bihtermi? Behlül'le Bihter'mi? Beşir'le Nihal'mi? Matmazel Adnan'mı?...
  5. Melekler çikolata ve siz

Melekler çikolata ve siz

Kadınların en sevdiği yiyeceklerden biri olan çikolata, kişilikleri hakkında bilgi veriyor. Güzel bir anın kutlanmasından, üzüntüyü paylaşmaya kadar pek çok konuda kadınların en yakın dostu olan çikolata bir çok çeşide ayrılıyor. İşte, çikolata zevkinize göre karakteriniz; Bitter çikolata sevenler sert mizaçlı oluyor, diğerlerine göre daha ciddiler ve işlerine düşkünler Sütlü çikolata...

Sayfayı Paylaş