gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sizin de Upuzun Kirpikleriniz Olabilir !

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; upuzun kirpikller hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, makyajın en can alıcı noktası herhalde ok gibi uzun ve kıvrık kirpiklerdir. Ancak kimi kadının kirpikleri yelpaze gibi olmasına karşın klimisinin de gözle bile zor görülür. Ancak uygulayacağınız bazı yöntemler ve bakımlarla sizin de kirpikleriniz uzun görünebilir. Nasıl mı? Buyrun yöntemlerimizi hep birlikte gözden geçirelim..

Diyet programı

Protein açısından zengin bir diyet programı kirpiklerinizin daha uzun görünmesini ve uzamasını sağlayacaktır. Omega -3 yağ asitleri ve B5 vitamini açısından zengin gıdalar tüketin.

Doğal vazelin

Uyumadan önce kirpiklerinize doğal vazelin uygulayın. 10-15 dakikalık düzenli olarak uygulayacağınız vazelin, kirpiklerinizde iyi sonuçlar verecektir.

Rimel

Rimel kullanarak kirpiklerinizin daha uzun ve kalın görünmesini sağlayabilirsiniz. Pek çok kadın kirpiklerin daha uzun görünmesi için kirpik maşaları da kullanır.

Takma kirpik

Eğer mükemmel kirpiklere sahip olmak isterseniz en iyi seçeneklerden birisi takma kirpik kullanmaktır. Doğal yapıştırıcılarla kirpiklerinize uygulayabilirsiniz.

Sizin de Upuzun Kirpikleriniz Olabilir ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. biri sizi izliyor olabilir

biri sizi izliyor olabilir

Ortaya çıkan yeni bir tehdit, internet kullanıcılarının webcam'lerini ve mikrofonlarını kontrolü altına alabiliyor. Adobe'dan geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklamada, Flash Player'da görünen bir açık sonucunda, internet kullanıcılarının ortaya çıkan ve ismi 'clickjacking' olan yeni bir tehditle yüz yüze olduğunu duyurdu. Açıklamanın devamında tehlikenin pek küçümsenecek boyutta olmadığı...
  2. Siz de lider olabilirsiniz!

Siz de lider olabilirsiniz!

Genetik temellere dayanan liderlik özelliğinin, özel eğitimler ile gerçeğe dönüşmesi sağlanıyor... Stratejik Yönetim Danışmanı Prof. Dr. İsmail Üstel, kaos dönemleri, kriz ortamları, köklü değişim devreleri, şok gelişmeler, belirsizlik koşulları ve yüksek gerilimli ortamların liderlik özelliğini su yüzüne çıkartan zamanlar olduğunu belirtti. Prof. Dr. İsmail Üstel, kişinin lider olabilme...
  3. sizi tanıyor olabilirim

sizi tanıyor olabilirim

Günlük hayatı etkilediğine inanılan burçları tek kelime ile tarif etmek mümkün mü? KOÇ BURCU / 21 Mart - 20 Nisan :"İSTİYORUM" Astrolojide en çok adından söz edilen burçlardan birisi olup genelde 'Benlik' duygusunun en çok olarak belirgin oldugu burçtur.Daima en ön safta yer almak ister ve hep bana zihniyeti hakimdir. Bu burçtan olan insanlar genelde yapı itibariyle çok aktif,...
  4. Size nasıl yardımcı olabilirim?

Size nasıl yardımcı olabilirim?

ben hangi burçluyum Arkadaşlar uzun bir aradan sonra merhaba.. Tekrar aranızda olmak çok sevindirici... Açılımlara başlayacağım.. Sizden en başta rica edeceğim bir şey var.. Bu bölümü gelecekten haber almak için değil, sorunlarınıza çözüm istemek için kullanın.. Bunun dışında yapacağınız taleplere cevap verilmez ve yığılma olur, buda beni bunaltır.. Konuyu tekrar kilitlemek...
  5. Kirpikleriniz Rimelsiz Upuzun Olacak

Kirpikleriniz Rimelsiz Upuzun Olacak

rimel, uzun kirpikler, rimelsiz uzun kirpikler, hakkında detaylı bilgiler Upuzun kirpiklere sahip olmak artık çok kolay melekler... M2 LASHES adlı ürünle upuzun kirpiklere sahip olabileceksiniz Yazı rimel sürmeden geçirmek, uzun ve gür kirpiklere sahip olmak istiyor musunuz? O halde, M2 LASHES ile tanışın! Rimel sürmeden upuzun kirpiklerle bir yaz geçirmeye ne dersiniz? M2 BEAUTÉ’nin...

Sayfayı Paylaş