Sizin hiç ablanız varmı?yada siz ablamısınız?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Sizin hiç ablanız varmı?yada siz ablamısınız?
3008194lgdv6.jpg

1551434lgsp8.jpg

1263941lgnq5.jpg

Abla Kardeş Sevgisi

Sevgi, sözlüklerde “insanı bir şeye ya da bir kimseye karşı yakın ilgi ve bağlılık göstermeye yönelten duygu” olarak tanımlanırsa da, bu tanımın yetersiz ve yüzeysel olduğunu söyleyen birçok yazar, sevginin tam anlamıyla tanımlanamayacağını düşünmektedir.

Sevgi denildiğinde genellikle akla ilk önce, iki karşı cins arasındaki duygusal çekim gelmekteyse de, aslında sevgi, yöneldiği hedefe (sevgiliye duyulan sevgi, Allah sevgisi, vatan sevgisi, ebeveyne duyulan sevgi, çocuğa duyulan sevgi vs
smile_old.gif
ve biçimlerine bağlı olarak büyük bir çeşitlilik göstermektedir. Şefkat, merhamet ve fedakarlık sevginin farklı kılıklardaki yansımalarıdır.

William-Adolphe_Bouguereau_1825-1905_-_A_Little_Coaxing_1890.jpg

Cevap: Sizin hiç ablanız varmı?yada siz ablamısınız?

benim bir ablam var ama o beni taşıyacağına ben onu taşıyorum :haha:
bazen beni çileden çıkarsada iyiki ablam var deli meli ama seviyorum :D:D

paylaşımın için tşkler :)

admınım yuregınıze ellerınze saglık..ben ne kardeşım nede ablayım..çok acı werıyo bana ınanın..hala anneme kızarım ben nıye tekım bı ablam veya bı kardeşım nıye yok..keşke benıde dogurmasaydın dıye çok kızmışımdır...ve bu yazıyı okuyunca tuylerım dıken dıken oldu..çok teşekkurler..

benım ablam varr..obenım hayatımdabı gunes..bısey oldugunda sıgınacak tek dalım..2 de abım var..eskıden hep tartıstıgım abımlerı sımdı mumla arıyorum..bazen ınsan evlendıgıne bıyandan pısman oluyor..herkes bırbırınden ayrı sehırlerde..yılda bı kez bırbırmızı gorme telasındayız.buda ya oluyor ya olmuyor...hayat kucakd tasınacak yasda olmasakda herkes bırbırını yuregınde tasıyor

evet benimde bir tane ablam var ona doyamıyorum içimizi okuyoruz birbirimizin resmen ablamı cok seviyorum biliyorumki oda beni bazen keske bir değil birkac tane daha olsaydı diyorum...

Hem ablam var hem kardeşim
Yukarıdaki resimdeki gibi hiçbir zaman sarılmamıştır.
Sarılmak şöyle dursun herkesin yanında azarlayıp rezil etmeye bayılır.

Fakat kardeşlerime elimden gelen tüm yardımı yapmaya gayret ederim herzaman.
Ablamdan görmediğim sevgiyi vermeye çalışırım.

Hele birde beni hiç sevmediğini başkalarına söylüyor ve ben onlardan bunu duyuyorum çok ağrıma gidiyor

benim ablam yok ama ben bir ablayım benden küçük bir erkek birde kız kardeşim var onlara elimden geldiğince herşeylerinde yanlarında olmaya çalışıyorum onlarda beni anne baba gibi sevip saygı duyarlar benim kız kardeşim doğduğunda ben 13 yaşındaydım ve onu sabahlara kadar bakardım bi anne gibi bende bi ablam olmasını gerçekten çok isterdim....ve canım resimler muhteşemdi çok duygulandım emeğine yüreğine sağlık.bu arada herkezin kandili mübarek olsun dualarda buluşmak dileğiyle hayırlı kandiller melekler

Beni bir ablam yok ama ben bir ablayım bir erkek kardeşim var ve bir yıl oldu görmüyorum rusyada okuyo derslerinin yoğunluğundan fırsat bulup gelemedi.Ama onu çok özledim citten.Bu yaz bekliyoruz artık.:cry::cry::cry:BİTANECİK KARDEŞİM BENİM ..canım çok sağol beni duygulandırdın

Geri