gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

sizin için cinsiyetin önemi varmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

cinsiyet ne zaman belli olur cinsiyet belirleme

Merhaba kızlar
    hamile kalındıktan sonraki ilk bekleyiş cinsiyetinin ne olacağıdır
    şahsen benim için hiç farketmiyordu 5 kızım olsa bi 6 kız bile yada 5 erkek olsa bi 6 erkek bile olsa üzülmezdim sonuçta hepsi evlat diye düşünüyorum
    ama şahsen erkekler yinede hep erkek olsun gibi bir bakış açıları var
    tabi ki doğduktan sonra evlat kokusunu aldıktan sonra erkekler içinde bir öenmi kalmıyordur bence

sizin için cinsiyetin önemi varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erken teşhisin astım için bir önemi varmı?

erken teşhisin astım için bir önemi varmı?

Astım her hastada aynı şiddette değildir. Hafif, orta ve ağır olabilir. Hastalığın ağır formlarında tedaviye cevap vermeyen değişiklikler söz konusudur. Geri dönüşü olmayan bu patolojilerin ortaya çıkmaması için astımın zamanında teşhis edilip, uygun şekilde tedavi edilmesi önemlidir. Ayrıca tedavi edilebilir bir hastalıktan dolayı kişilerin yaşamının sınırlanmaması, verim ve performansının...
  2. Sizin Böyle Şikayetleriniz varmı????

Sizin Böyle Şikayetleriniz varmı????

Evet meleklerim hepimiz birer tüketiciyiz peki sizin böyle garip ve komik şikayetleriniz oldumu bakım? Olmadığına eminim :D:laugh: Şikayet :Ütüm bozuldu. Sebep :Elektriksiz ütü: Mersin'de son model ütü alan tüketici, elektrikler kesilip işi yarım kalınca elektriksiz ütü yapmanın yöntemini keşfetmiş. Ütüyü ocakta ısıtarak işine devam etmek isteyen ev hanımı ütünün gövdesinin yanması üzerine...
  3. sizce kuşumun cinsiyeti ne?

sizce kuşumun cinsiyeti ne?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Rus takvimiyle cinsiyet belirleyip hamile kalan varmı?

Rus takvimiyle cinsiyet belirleyip hamile kalan varmı?

rus takvimi nedir,rus takvimiyle cinsiyet tahmini doğrumu,rus takvimiyle cinsiyet tahmini belirleme,rus takvimi cinsiyet tahmini hakkında bilgiler Anne ve baba adayları hamileliğinin kesinleşmesinin ardından büyük bir heyecan ile doğum vaktini beklemeye başlar. Bu süreçte kaygılandıkları, endişelendikleri ve merak duydukları pek çok konu ortaya çıkar. Dünyaya yeni bir hayat taşıyacak olmak...
  5. Kısırlığın yeme içmeyle alakası varmı?

Kısırlığın yeme içmeyle alakası varmı?

Beslenme bozukluğu sonucu meydana gelen infertilite diğer infertilite nedenleri kadar dikkat çekmez. Aşırı zayıflığın 0 beden modasının popülarite kazanmasıyla beraber meydana gelen bir rahatsızlık olduğu düşünülürse son yıllarda artarak karşımıza çıkan bir kısırlık nedeni olmasına şaşmamak lazım. Beslenme bozukluğu olan kadınlar hamile kalmakta zorluk çekerler. Yapılan çalışmalara göre...

Sayfayı Paylaş