gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Sizin İçin Fark eder mi?

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

klasik öpüşme sahneleri artık alışıla gelmiş bişey milletçe alıştık artık diyorum......
    SİNEMİS'İN NEFESİ MİS GİBİ
    “BU DA BENİM AİLEM” OYUNUNDA ROL GEREĞİ SİNEMİS CANDEMİR’LE ÖPÜŞECEK OLAN YUNUS GÜNÇE, BU DURUMUN KENDİLERİNİ RAHATSIZ ETMEDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Günçe, “Ben fırsat buldukça, 12 yaşımdan beri öpüşüyorum. Oyunumuzda da iki gencin aşkı var ve orada Sinemis’le Yunus değil Tuğrul ile Aybüke öpüşecek. Bu bizim için sorun olmaz. Sinemis’in ağzı kokmuyor zaten, neden öpmeyeyim? Nefesi mis gibi” dedi.

Sizin İçin Fark eder mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hz.Muhammed Sizin icin Ne ifade Eder?

Hz.Muhammed Sizin icin Ne ifade Eder?

Bir sempozyumda, Akbar Ahmed'e Amerikalılar soru soruyorlar. O da meseleyi, Hz. Muhammed Aleyhisselam'ı, Müslümanların nasıl bir aşk ve muhabbetle O'nu sevdiklerini, Danimarka'daki karikatür krizinin Müslümanları ne kadar rencide ettiğini anlatmaya çalışıyor ve bu hissiyatı ifade edecek kelimeleri bulmakta büyük sıkıntı çekiyordu. Birden salonda oturanlardan bir Türk gencine gözü ilişti......
  2. eder misiniz???

eder misiniz???

lütfen yardım edinnnn mrb ben yeni üye oldum sizden yardım istiorum.erkek arkadaşımla yıl dönümümüz yaklaşıo ne hediye alcağımı ve nasıl bir süpriz yapacağımı bilmiorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
  3. Çitos için dua eder misiniz?

Çitos için dua eder misiniz?

Merhaba melekler, birçoğunuz ÇİTOS kimdir biliyorsunuz. Bilmeyenler için anlatayım canım arkadaşım "Çitos" 16 yıllık evli ve henüz bebeği yok :( Arkadaşımız şimdi tedavi görüyor tüp bebek için, daha önce benim için yaptğımız 'Yasin-i Şerif' okumayı onun için de yapıyoruz 500 kişiye Yasin dağıtılacak, okumak isteyenler dağıtmak isteyenler varsa özelden mesaj yazar mısınız? Allah...
  4. bu şeker yuklemesı aç karnına yada tok karnına fark eder mi?

bu şeker yuklemesı aç karnına yada tok karnına fark eder mi?

bu şeker yuklemesı aç karnına yada tok karnına fark eder mi?randevum ögleden sonra eger acsa o saate kadar nasıl ac beklerım.bebek şimdiden açıktı sanırım.karnım kazınıo.
  5. Arkadaşımın Oğlu İçin Dua Eder misiniz?

Arkadaşımın Oğlu İçin Dua Eder misiniz?

Kızlar arkadaşım Semiha'nın oğlu hasta ve Semiha oğlu için yasin okutmak istiyor. 1000 kişiye dağıtıyor, kişi başı 1 yasin okunacak. Ben de sizin de yardımcı olabileceğinizi düşündüm, Allah rızası için. Lütfen birer tane Semiha'nın oğlunun şifa bulması için diye niyet ederek 1'er yasin okuyalım, buraya yazalım kızlar, söz konusu bir çocuk... Okuyan buradan okudum diye yazarsa ben de not...

Sayfayı Paylaş