gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Sizin için ne derlerdi?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarınız toplanmışlar... En yakın arkadaşlarınız hatta kankiniz falan... Oturmuşlar konuşuyorlar. Ne diyorlar sizin hakkınızda?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Sizin için ne derlerdi?
    alışveriş manyağı :D gezme delisi :Dama tamam alışveriş manyağı olabilirimde valla gezzmiyorum eskisi gibi siz şahitsiniz görüyorsunuz hep burdayım:D

3. asena66

asena66 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:stop:Ayyyyyyyy bigünde seni evde yakalayabilsek derler.Hızır acil servis derler,iyilik meleği derler.
    Yaaaaa ben kimin ihtiyacı olsa aranırım. Manevi destek olurum.
    Bazı komşular eşime takılır,karın evde durmuyor diye oda yok canım bize hiç uğramıyor der.Nasrettin Hoca gibi.:juggle::plane:

4. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Benim için fedakar ve vefalı derlerdi ve biraz da heyecanlı :)

5. fuşya

fuşya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Soğuk görünür ama iyi kızdır
    Bakma onun sinirlenip kükrediğine, unutur o, kin tutmaz

6. ChaRacTeR

ChaRacTeR Forum Okuru

çok dürüsttür ve haksızlığa gelemez,duygusaldır ve kırılgandır derler..Bir de cin gibidir anında kapar leblebiyi derler..( Çok mu övdüm?..):yourock:

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

bayan dekolte :D:D

8. şeker kız

şeker kız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Kafasına koyduğunu yapar, nerden bulur bu kadar enerjiyi :D (çikolata yiyoomm :D) Azıcıkkk sinirlidir, damarına basmazsan bişi olmaz derler :D:D:D

9. ÇİÇEĞİM

ÇİÇEĞİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ben konuşurken dinlemeye bayıldıklarını söylerler.Nedense?

10. minerwa

minerwa Forum Okuru

çok sinirlidir , çabuk parlar ama sıkı dosttur ; sözünün eridir derler geneldee..aa bir de başta çok soğuk göründüğümü :D sonra da yüzümün hep güldüğünü :D

11. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

"Geçen gördüm kokteylde, saçlarını kestirmiş güzel olmuş valla :) Elbisesini nereden almış acaba, hiç de söylemez gıcık insan :) "

Ehe heee...

Genel olarak...

Biri yardım isteyince hayır diyemediğimi, herşeye koşmaya çalıştığımı, bazen kararsız olduğumu, iyi dert dinlediğimi, bazen vıdı vıdı başlarının etini yediğimi, üzümlü kek sevdiğim için herkese bundan yaptırdığımı :), öyle her yemeği yapmayı bilmediğimi, .... of ne çok şey var...

12. amargi

amargi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sen.. sen... seneler önce cami avlusuna terketiğimiz ikiz kardeşim olmayasın.. Aynen beni tarif etmişsin... Başka olasılık düşünemiyorum:D

13. minerwa

minerwa Forum Okuru

olur mu olur valla :D desene bu yüzden iyi anlaşıyoruz ;) yoksa ikiz miyiz :D

14. canan

canan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

delı gıbı herseye kızıp bagırır ama ıyıdır her dedıgım olsun demese bıde bı evde bulsakta gıtsek

15. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Cadi ve cok konustugum söylenir hep... :)

Sizin için ne derlerdi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayarınız konuşsa size ne derdi?

Bilgisayarınız konuşsa size ne derdi?

Bilgisayarınız konuşsa size ne derdi ablalarım
  2. Eşiniz Sizin için nedir?

Eşiniz Sizin için nedir?

hanımlar eşiniz sice ne şöyle bi düşünün bakim bende bi düşüneyim söylicem...................:) Kadınlar için * Esiniz sayesinde dosta düsmana sizi de begenen, isteyen (üstelik nikâhina alacak kadar) biri oldugunu gösterdiniz en sonunda. * Belki yillarca ugrasip didinseniz de elde edemeyeceginiz bir statüye nikâh cüzdaniyla bir anda kavusuverdiniz. * Bozulan musluk, sallanan sandalye...
  3. Siz ne dersiniz meleklerim?

Siz ne dersiniz meleklerim?

Rahmetli Vehbi Koç, iş dünyasının duayeni idi. Allah gani gani rahmet eylesin, arkasında güzel eserler bıraktı. Vehbi Bey sağlığına çok dikkat ederdi. Onun şöyle bir değerlendirmesi hâlâ hatırlanır ve konuşulur: SAGLIGINIZ iyiyse, en önemli değeri kazandınız demektir. Deftere 1 (bir) rakamı yazın. Eviniz varsa 1 (bir) rakamının yanına bir sıfır koyun ... Puanınız 10 olur. İşiniz...
  4. Peki eskiyen kotlarınızdan bebek önlüğü yapmaya ne dersiniz? Yapılış sizler için...

Peki eskiyen kotlarınızdan bebek önlüğü yapmaya ne dersiniz? Yapılış sizler için...

bebek önlüğü yapımı Bu seferde eskiyen kotlarınızı bebişlerimiz için değerlendiriyoruz arkadaşlar.Önlüğümüzün yapımı oldukça basit ve kolay. Sanırım sadece bir-iki saatinizi alır.Çok şık görünüşüyle,kot elbise,yada kot pantolon giydirdiğimiz minik meleğimize,önüğü elbisesine takım olacak.Hem kot kumaşın kalın olamsıda bebeğinizin mama yerken,yada su içerken ıslanması konusunda daha iyi...
  5. Deri çatlakları için neler yapılır?

Deri çatlakları için neler yapılır?

karın gerdirme deri çatlakları merhaba kızlar ben gebeliğim boyunca kremler ve badem yağları kullanarak çatlakları engelleyebildim ama galiba her bünyede başarılı olamıyor doğum sonrası güzel görünmek hepimizin derdi Derideki çatlaklar, aşırı ve hızlı gerildiği durumlarda derinin elastikiyetini veren çeşitli liflerin bütünlüğünün bozulmasından kaynaklanır. Derinin alt tabakasındaki bu şekil...

Sayfayı Paylaş