sizin için uygun olan evlilik yaşını hesaplama

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye

evlilik yaşı hesaplama evlenme yaşı hesaplama nikah Avustralyalı istatistikçiler evlenmek için en mükemmel yaşın matematiksel formülünü buldu. Basit bir matematik işlemiyle doğru evlenme yaşınızı bulabilirsiniz. Bakalım sizinki kaç?
    New South Wales Üniversitesi'nin bir süredir yürüttüğü çalışmanın sonuçlarına göre, evlenmek için en mükemmel yaş, 4 maddeli birkaç basit matematik işlemiyle bulunabiliyor.
    Çalışmayı yürüten Profesör Tony Dooley, "Matematiği duygusal ilişkilere uygulamak tehlikeli bir iş. Ancak ikili ilişkilerde ciddileşmeye başlamanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız bu formül, düşüncelerinize destek sağlayabilecek nitelikte" diyerek formülün doğru sonuçlar vereceği yönünde görüş bildirdi.

Çalışmalar sırasında formülü uygulayanların yüzde 40'ında doğru sonuç alındığı belirtildi.

İşte evlenmek için en doğru yaşı bulma formülü

■ 1. Evlenmek istediğiniz en geç yaşı yazın ve bunu "n" harfiyle adlandırın.
    Örneğin, 39. n=39

■ 2. İlk kez bir partneriniz için "Bu kişiyle evlenirim'' dediğiniz yaşı yazın ve bunu "p" harfiyle adlandırın.

Örneğin, 20. p=20

■ 3. Şimdi n'den p'yi çıkartın ve sonucu 0.368 ile çarpın.

(39-20) x 0.368 Sonuç: 6.992

■ 4. Elde ettiğiniz sayıyı, p'ye ekleyin.

20 + 6.992 Sonuç: 27.

evet meleklerim sizinde hesaplarınızı merak ediyorum

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

25 çıktı....

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye

bidiğim kadarıyla evlisin:)doğrum çıktımı peki:)

4. urbe_mere

urbe_mere Yeni Üye

o zaman bu sene evlenmem gerekli:)

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sölememmmm zorlamayın sölememm :D:D O bir sırrr :D:D Söylemem çünkü kafam karıştı hesap edemedim, bıraktım hahaha Enteresan doğrusu...

6. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye

kafam karıştı hesab yanlış oldu sanırım:hıms:çıkan rakama göre benim evli olmam lazım hala bekarım hahaha hahaha hahaha

7. Kayıtsız Üy

Kayıtsız Üy Forum Okuru

yaşım 22 evlenme yaşımda 22 çıktı demekki hemen evlenmem lazım..

8. kayıtsız üye

kayıtsız üye Forum Okuru

benim 10 cıktı ozmn evde kalmısım :)

sizin için uygun olan evlilik yaşını hesaplama konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Evlilik yaşını yükseltmeniz gerekiyor, indirmeniz değil!

Yargıtay evlilik yaşının 14’e indirilmesini istiyor! Adalet Bakanlığı komisyonuna katılan Yargıtay 5. Daire temsilcileri “vatandaş mağdur olmasın diye” evlilik halinde tecavüzcünün cezasının da azaltılmasını istedi. Kadın örgütleri Ceza Yasası’nda tecavüz suçunun evlilikle aklanmasına karşı uzun bir mücadele vermişti. Bir ileri iki geri politikası kazanımlarımızı kaybettirmesin Birkaç gün...
  2. sizin için:):)

sizin için taaaaa kuzey kutbuna gidip penguvenleri eğittimm:D:D adrese girin adınızı TÜRKÇE karakterler kullanarak yazın bakın neler yapıyorlar penguvenlerimm:):):) The penguin show
  3. Sizin İçin Seçtiklerimm :)

bakalım beğenicek misiniz
  4. Ortaöğretim ve Lise İçin Takdir Teşekkür Hesaplama

Yeni Sistemde Takdir ve Teşekkür Hesaplama Ortaöğretim ve Lise İçin Takdir Teşekkür Hesaplama Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda yeni sisteme göre takdir teşekkür hesaplama konusunda bilgiler aktarıyoruz size ve ilgili tüm misafirlerimize. Yeni sisteme göre Takdir ve Teşekkür Belgesi alabilmek için; Ağırlıklı Puanı Türkçe dersi 55,00’dan aşağı olmamak ve diğer derslerinden...
  5. Çin Takvimi İçin Yaş Hesaplama nasıl oluyor?

Çin Takvimi İçin Yaş Hesaplama nasıl oluyor bana bu çin takvimi konusunu biraz detaylı anlatmanızı rica ediyorum nedense bir türlü anlıyamadım yaş hesaplamasını kesinlikle öğrenmem lazım.
  6. 7. Sınıflar İçin Takdirname Teşekkürname Hesaplama

Bu konu; 7. Sınıflar İçin Takdirname Teşekkürname Hesaplama hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, karnelerin verilmesine sayılı günler kala, dersleri iyi olan öğrencileri teşekkür ve takdir heyecanı sardı. Haftalık ders saati ve puanlara göre hesaplanan teşekkür ve takdir belgeleri için öğrencilerin hesap kitap işine düştü. Biz de bu sayfamızda kolaylık olması açısından 7....
  7. 6.Sınıflar İçin Takdirname Teşekkürname Hesaplama

Bu konu; 6.Sınıflar İçin Takdirname Teşekkürname Hesaplama hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, öğrencilerin dört gözle bekledikleri yarı yıl tatili geldi çattı. Tüm ilk ve orta dereceli okullar önümüzdeki cuma günü 15 günlük tatile giriyorlar. Tabi karnelerin gelmesine yaklın da takdir ve teşekkür hesaplamaları hız kazandı. Hesaplaması biraz karışık olan takdirname ve...
  8. Yazın Ekilmesi Uygun Olan Çiçekler

bu konu yaz bitkileri ve çiçekleri konusunda genel bilgilere yer vermektedir. Kısa bir süre sonra yaz mevsimini dolu dolu yaşamaya başlıcaz. Eviniz müstakil olabilir, yada yazlık evinizin müsait bir bahçesi ve terası da olabilir. Eğer yaz ayların da evinizin bahçesine ekecek uygun yaz çiçekleri arıyorsanız sizlere konu ile ilgili detay bilgilere geçiyoruz. Kadife türleri : Kadifenin bütün...
  9. Maskaranız Sizin İçin Uygun mu?

maskara seçimi, maskara nasıl seçilir, maskara çeşitleri Sevgili melekler, bir dünya para verip aldığınız maskaranızdan istediğiniz sonucu elde edemiyor, yeterli verim alamıyorsanız, bu maskaranın kötülüğünden değil sizin yanlış seçiminizden kaynaklanıyor olabilir. O sebeple maskara almadan önce lütfen aşağıdaki makalede yer alan tavsiyeleri gözden geçirmenizin sizin için uygun olacağını...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. yüzükle evlenme yaşı

,
  2. ne zaman evleneceğim hesaplanır

,
  3. yüzükle evlilik yaşı

,
  4. evleneceğin tarihi hesaplama,
  5. nikah olmak icin yas hesaplama,
  6. alyansla evlilik yaşı bulma,
  7. evlilik yasini bulma,