gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Sizin kahveniz nasıl olsun?

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Her Kahve ayni tadi tasimaz! Nerede iciyorsan, kiminle iciyorsan ona göre degisir!
    Sahilde oturdugun rüzgarli bir sonbahar günü, sen sevdigin dostun aglarken, ictigin kahvenin tadi kederlidir!
    Kahve telvesine yrüeginin acisi karisir

Bir Pazar ögle sonrasi annenin, "hadi bir kahve yap da icelim" dedigi kahve huzurludur
    Köpükler annenin göz bebeklerinden yansir
    Dudaginin kiyisinda kalan kücük bir gülümsemedir

Bir gece vakti zil zurna sarhos birinin ictigi kahve düsülen kuyudan cikma cabasidir
    Koyu kivamli kahverengi bir ipe tutunur cikarsin
    ciktigin an uyuyakalirsin ferahliktir

Dostlarla icilen kahve nesedir
    Kakahalar köpüklerin üzerinde yüzer

Tek basina gece vakti balkonda ictigin kahve yalnizliktir Acidir tadi
    Ama garip de bir keyfi, lezzeti vardir

Baban icin yaptigin kahve sevgi doludur
    cay bardaginda, az sekerli
    Kahve gibi görünmez sana Ama Sicaktir dumanlari tüter ve kokusu büyülüdür

Beklemedigin bir anda sana uzatilan kahve baskadir isitir insanin icini

Yorgun oldugunda ictigin kahve hafifletir seni Kendine getirir, unutturur günün agirligini

Kahve ayni kahvedir belki
    köpügüyle, rengiyle, dumaniyla ayni kahvedir
    Ama icilen kahveler ruhunun süzgecinden gecer ve tadlari degisir

!!! ~~ Her KAHVE ayni degildir bu YÜZDEN ~~!!!

Sizin kahveniz nasıl olsun? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sizce nasıl olmuş

sizce nasıl olmuş

evet arkadaşlar gelinlik yakışmışmı bana fikirlerinizi bekliyorum boş geçmek cvp yazmamk gibi bir sanşsınız yok :D
  2. siz olsanız bu diziyi nasıl bitirirdiniz?

siz olsanız bu diziyi nasıl bitirirdiniz?

Kızıyoruz belki konusuna ama izlemedende duramıyoruz çoğumuz.. Romanı okuyanlar biliyor sonucu.. Bihter intihar ediyor. Nihalde evlenemiyor.. Ama siz olsanız nasıl biter bu dizi merak ettim. [/COLOR][/SIZE][/URL] Adnan'la Bihtermi? Behlül'le Bihter'mi? Beşir'le Nihal'mi? Matmazel Adnan'mı?...
  3. Sizde benim gibi, ''nasıl olsa ana okulunda öğrenir'' demeyin

Sizde benim gibi, ''nasıl olsa ana okulunda öğrenir'' demeyin

anaokulunda ingilizce nasıl öğretilir süngerden yapılan etkinlikler Ana okulu öncesinde çocuklarımızla beraber yapacağımız eğlenceli faaliyetler onların gelişimlerini olumlu yönde etkilerken,beceri kazanmalarını sağlayacaktır.Sizlerle paylaşacağım bu faaliyetler ana okuluna başladıklarındada yaptıkları faaliyetler arasında var arkadaşlar.Ama çocuk okula başlamadan el becerisini ne kadar...
  4. Yeşil Kahve Nasıl Zayıflatır?

Yeşil Kahve Nasıl Zayıflatır?

Bu sayfa; Yeşil Kahve Nasıl Zayıflatır konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, fazla kilolar kadınların her zaman kabusu olmuştur. Bunun için de her türlü yöntem denenir. Son zamanlarda ortaya çıkan yeni bir yöntem de kadınların ilgisini fazlasıyla çekiyor. Yeşil kahveyle zayıflama. Birçok bayanın kilo verdiği bu yöntem nedir, yeşil kahve nasıl zayıflatır, hemen bilgilere...

Sayfayı Paylaş