gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Sizin önceliğiniz mükemmeliyetçi olmak mı yoksa mutlu olmak mıdır

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Bazılarımız mükemmel kusursuz olmayı sever herşey dört dörtlük olmalı,ve eksiz, yani abartısız ben eğer mesela ayşeysem bu böyle olmalı önce mükemmeliyetçilik diye .....biz kadınların doğasında olan bişey bu.bazılarımızda mutlu olayım yeter der,öyle bir takıntısı olmaz,tabiki herşey düzgün devam etmeli ama bunu şart koşmaz . Siz hangisisiniz ?

smiley bunu beğendi.
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Once mutlu olmak isterim.Hic kimse dort dortluk olamaz..

smiley bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Mutlu olmak ne onu daha cözemedim ben canim, ben huzurlu ve saglikli sevgi saygi dolu bir hayat istiyorum... Maddi durumum kötü imis yada elalemin susu var benim icin önemli degil.
    Yuvamda huzur olsun saglik olsun baska birsey istemem :)

tuqqce bunu beğendi.
  4. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    önce mutluluk :)

tuqqce, smiley ve ARZUZU bunu beğendi.
  5. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    bencede önce mutluluk ama gerçekten ciddi anlamda mükemmeliyetçi ruhlu bayanlarımızı çok gördüm. tek nedenleri mükemmel olmaları kesinlikle onların herşeyi enlerinde enleridir.ufacık şeyden bile mutlu olmayı bilemezsek hiç birşeyin önemi ve değeri olmaz tabii bu bence yada her ikiside olmalı diye düşünüleblir ..

smiley bunu beğendi.
  6. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    herksin bazı konularda mükemmeliyetçilik özelliği vardır benımde var ama önce mutluluk seçimim.

smiley ve ARZUZU bunu beğendi.
  7. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    Tabikide sonuçta bayanız hepimizin bazı konularda vardır ama öncelik benim mutlu olmamdır. Derim

8. umudum var

umudum var Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
Sizin önceliğiniz mükemmeliyetçi olmak mı yoksa mutlu olmak mıdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lider Olmak mı Doğmak mı?

Lider Olmak mı Doğmak mı?

liderlik doğuştan mıdır liderlik doğuştan mı gelir doğuştanmıdır ile ilgili kompozisyon gelir Şarkıcı Gülşen "Siz de kendinizi seksi buluyor musunuz" diye soran televizyon muhabirine şöyle buyurdu: "Seksi olunmaz, doğulur!" Yani ya doğuştan seksisinizdir ya da geberseniz sonradan olamazsınız. Bu "doğma - sonradan olma" işini birkaç yerde daha duymuştum. Bir kere...
  2. Kusursuz Anne Olmak mı?

Kusursuz Anne Olmak mı?

Her anne, zaman zaman çocuk yetiştirmenin zorluğundan ve de özgürlüğünü kısıtlamasından yakınır. Unutmayın çocuk yetiştirmek, iğneyle kuyu kazmak gibidir. Çocuklara zaman ayirin Bilirsiniz, çocuklar en olmadik zamanlarda size sorular sorarlar, onlarla ilgilenmenizi isterler. Iki eliniz kanda da olsa, çocugunuzu düs kirikligina ugratmamalisiniz. O dakikada sizin için en önemli is,...
  3. mutlu olmak

mutlu olmak

Kural 1: Asla kendinden şüphe etme... Sen ne hissediyorsan o her zaman doğrudur. Dünyadaki bütün insanlar toplansa ve sana aksini söylese bile senin hissettiklerin senin için doğrudur. Onlar farklı hissedebilir farklı düşünebilir ama bu senin hissettiklerinin yanlış olduğunu göstermez sadece onlardan farklı olduğunu gö...sterir. Kural 2:Asla farklı olduğun için utanma. Eğer çevrende...
  4. kızlar sizce ev hanımı olmak mı çalışmak mı daha iyi?buradan fikirlerinizi bekliyorum

kızlar sizce ev hanımı olmak mı çalışmak mı daha iyi?buradan fikirlerinizi bekliyorum

ilk evlendiğimde çalışmıyodum eve işlere adapte olmam kolay oldu o yüzden yemek yapmayı öğrendim evimde bolca vakit geçirdim.sonra sıkıldığım ve ekonomik yönden eşim hiçbişeyimi eksik etmez ama özgür olmak istedim ve işe başladım bir yıldır çalışıyorum ama işe girdiğimden beri çok yoruluyorum.akşam otururken uykum geliyo haftasonu dışarı çıkcağımızda kendime bişeyler yapmak yerine biraz daha...
  5. Aşık olmak günah mı?

Aşık olmak günah mı?

Sual: Günah işlememek şartı ile birini sevmekte mahzur var mıdır? CEVAP Sevgi, insanın elinde olmayan bir duygudur. İffeti, yani namusu korumak ve günah olan işlerden kaçmak şartı ile birine karşı sevgi duymakta mahzur yoktur. Hatta iffetini koruyarak sevgisini gizlemek çok sevaptır. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Aşkını gizleyip, iffetini muhafaza ederek ölen şehittir.) [Hakim, Hatib]...

Sayfayı Paylaş