gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

sizin şikayet ettiğiniz hayat, başkalarının hayalidir!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

şikayet ettiğiniz yaşamınız bir başkasının hayalidir sizin şikayetçi olduğunuz hayat başkalarının hayalidir sizin şikayetçi olduğunuz hayatbaşkalarının [​IMG]
    Arkadaşlar şu resmi görünce inanın kendimi tutamadım..
    Gerçekleri unutuyoruz zaman zaman..
    Yediğimiz ekmeğe bile şükretmemiz lazım..

Ayağımızın elimizin kıymetini illa kaybedincemi anlayacağız.. Şükretmemiz Lazım...
    Herşeyimiz tam. Mutlu olamıyoruzz...
    Çokmu zor mutlu olmak...
    Olan şeyler için siz mutlu etseniz o sizi mutsuz edenii..
    Yuvamızı, çocuklarımızı hatta kendimizi mutlu etmek için gayret gösterelimm..

Hep şikayet etmek yerine başka şeylerden mutlu olduğumuzu görüp, onu düşünerek mutlu olun...
    Mutlu edinki Mutlu olun..
    Şükredinki Allah daha iyisini versin...

Unutmuştuk bi an hatırlatayım dedimm...
    Haksızmı sayılırım acaba??

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

hayir tatlim cok haklisin kesinlikle ne kadar sorunumuz olursa olsun en azindan sagligimiz yerinde elimiz ayagimiz her yerimiz sapasaglam allaha sükürler olsun....
    ama bazen öyle anlar oluyoki insan istemededn de olsa unutuyo kendini dünya hallerine kaptirip gidiyo ve böyle seyleri hatirlatan olmayinca hatirlanmiyo

cok güzel bi paylasim güzelim cok sagol

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ne acımasız ne dengesi olmayan bir dünyada yaşıyoruz iyi olan aşırı iyi kötü olan aşıtı kötü bunun ortası yokmu acaba nekadar gözümüz kör nekadar kulağımız sağır okadar kötü durumda ve okadar çok yardıma muhtaç varken nasılda aman bize bişi olmasında kime ne olursa olsun modundayız yazık ki ne yazık biz kendimize insan diyoruz acaba biz insansak bu resimdekiler ney ....................

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    bu arada handanım cnm emeğine sağlık birdaha birdaha bize bunu hatırlattığın için

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    İnsanlar iyiyi buldukça daha iyisini istiyor arkadaşlar.Şükretmesini bilmiyoruz biz toplum olarak.Ne insanlar var görüyoruz insanlar ne halde bu halimizde şükredelim..

6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Kendinden yuksektekini degil,kendinden alcaktakini dusunen insan basariya ulasir.Sukretmesini bilen her zaman kazanir,bazen bunu unutsakta bizler sansliyiz.

7. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok dogru yyazmışssııoz aynen katılıyorum

8. Tuana3

Tuana3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    allahim yatip kalkip halimize sükretmeliyiz ama gercekten insan kendini bu yalan dünyanin yalan seylerine kaptiriyor kendini bizim ilk olarak bunu hafizamiza kazimamiz lazim bazen öyle gereksiz seyler aliyoruzki bu insanlari görünce kendimden utaniyorum
    paylasimin icin sayol bize bunu sürekli hatirlatan biri olmasada keske gercekten hafizamizda kazili olsa

9. ayla

ayla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anlamlı olmuş halinden şikayet edenler baksınlar ibret alsınlar

10. @y_ışığı

@y_ışığı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    güzel ve anlamlı bir paylaşım olmuş evet çoğu şeyden şikayet eder olduk son zamanlarda gözümüzün görmediği o kadar çok şey var ki ama kıymetini ve şükür etmeyi bilmiyoruz

paylaşımınız için teşekkürler

11. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    evet bizler şükür etmeyi unutuyoruz ve hep şikayet ediyoruz saglıgımız yerinde en başta ona şükür etmeliyiz nice engelli insanlar var cogumuzdan daha umutlu bakıyolar ve şükür ediyolar haline bizler ise hep şikayet eder olduk yazdıklarına aynen katılıyorum tşkelr

12. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    arada bir hatırlamamız lazım unutuyoruz hayatın gerçeklerini

13. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten ne kadar sansli ne kadar bolluk icinde oldugumuzu bazen unutuyoruz kimi insan küflenmis ekmege bile razi olurken bizler hergün firindan taze ekmek aliyoruz ve bunada sükretmeyi unutuyoruz paylasimin icin tsklr handan abla cok güzel cok gerekli bi paylasim tbrklr

14. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel bir konuya değinmişsin canım eline yüreğine sağlık.Citten hiçbirşeyin kıymetini bilmiyoruz artık.Dün düğünden çıkmış gelirken yol kenarında bişiler satmaya çalışan yaşlı dedeyi görünce eşimle çok üzüldük.gerçekten halimize çok şükretmeliyiz:kiamam:

15. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Dilenen yaşlılara kızıyorum. En azından birşeyler satarak yaşamaları gerekli. Ha birde evlatları olupta bu durumda olan yaşlılar var. Allah onlarıda ıslah etsin..

sizin şikayet ettiğiniz hayat, başkalarının hayalidir!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Normal gebelerin sıklıkla şikayet ettikleri rahatsızlıklar nelerdir?

Normal gebelerin sıklıkla şikayet ettikleri rahatsızlıklar nelerdir?

Normal bir gebelikte bile mide yanması, bulantı, kusma, bel, kasık ya da baş ağrısı ve yorgunluk hissi gibi şikayetler olabilir. Bulantı ve kusmalar bazı gebelerde hiç görülmez, bazılarında da çok ciddi boyutlara ulaşabilir. Bu şikayetler genellikle dördüncü aydan sonra kendiliğinden geçer. Rahatsızlığı azaltmak için öncelikle sık, az miktarda ve istenenlerin yenmesi gibi önlemler alınır....
  2. Yalın - Başka Hayatların Kadını

Yalın - Başka Hayatların Kadını

aşk biraz kendine yalan söylemek gibi yalın aşk biraz yalın kendine yalan söylemek gibi hani göçmen kuş her yere yakışıp hiçbirinde kalamamak Başka hayatların kadını Ben seni hiçbirşeye inandıramamışım Razı olmuşumda karşı durmuşum kendime Ah bir içim su selvi de boylu Eksik aklıyla her oyun onun oyunu Bizbize düşman bizbize yabancı Uyanmaz mısın şimdi uyanmaz mısın Toparlanmaz mısın sen...
  3. Sizin Böyle Şikayetleriniz varmı????

Sizin Böyle Şikayetleriniz varmı????

Evet meleklerim hepimiz birer tüketiciyiz peki sizin böyle garip ve komik şikayetleriniz oldumu bakım? Olmadığına eminim :D:laugh: Şikayet :Ütüm bozuldu. Sebep :Elektriksiz ütü: Mersin'de son model ütü alan tüketici, elektrikler kesilip işi yarım kalınca elektriksiz ütü yapmanın yöntemini keşfetmiş. Ütüyü ocakta ısıtarak işine devam etmek isteyen ev hanımı ütünün gövdesinin yanması üzerine...
  4. Yetenek Sizsiniz Sefa'nın Hayali Yarın Gerçekleşiyor.

Yetenek Sizsiniz Sefa'nın Hayali Yarın Gerçekleşiyor.

Büyük ödülü Yetenek Sizsiniz yarışmasında toparlayan, üç beş gün tv lerde Saba Tümerde vs çıktıktan sonra Balonu söndümü denilen Sefanın en büyük hayalinin Diva ile birlikte bir proğramda yada sahnede olmak olduğu ortaya çıkınca, Diva'da Yani Bülent Ersoy Hanımefendi'de buna seyirci kalamamış. :D:D Ve benim Dünyaaaaaa Güzeli Meleklerim İzmirdeki arkadaşlarınıza duyurun. Perşembe günü bu...
  5. İşte Kadınların Erkekler Hakkında Şikayet Ettikleri...

İşte Kadınların Erkekler Hakkında Şikayet Ettikleri...

Erkekler Neyi Neden Yapar Kadınların Erkekler Hakkında Şikayetleri Kadınlar ve Erkekler bence hem ruhsal hem zihin olarak çok farklılar..Kadınlar bir konu hakkında ince ayrıntısına kadar düşünürken erkekler yüzeysel olarak düşünür...En basitinden yani..Şimdi kadınların erkeklerin yaptıkları şeylerden ve şikayetlerini paylaşalım... Erkekler Neyi Neden Yapar? İşte kadınların erkekler...

Sayfayı Paylaş