gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

sizin ucuzunuzuda biliriz

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

kalite standartları çok yüksek olan ünlüler ne kadarda ekonomisine dikkat etmeye çalışsada alışkanlıklarından vazgeçemez o yüzden dikkat etsede aldıklarına yine kaliteden şaşmazlar ne demek istediğimi bu haberde anlayacaksınız......

UCUZ İÇ ÇAMAŞIRI GİYİYOR!
    EN ÇOK KAZANAN MANKENLERDEN OLAN BAR RAFAELİ KRİZDE BÖYLE ÖNLEMLER ALMIŞ.

Dünyanın en çok kazanan mankenlerinden biri olan Bar Rafaeli de tüm dünyayı etkisi altına alan ekonomik krizden etkilendi.

Genç yaşında elde ettiği bütün servetine rağmen 'kemer sıkmaya' karar veren Rafaeli ilk olarak da iç çamaşırlarına avuç dolusu para harcamaktan vazgeçtiğini söyledi.
    Marka iç çamaşırlar yerine ucuzlarını tercih ettiğini söyleyen güzel manken 'Ben asla pahalı iç çamaşırı satın almam. Bunun çok gereksiz olduğunu düşünüyorum' diye konuştu

sizin ucuzunuzuda biliriz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çeken bilir...

çeken bilir...

Ne çekiyorsun çektiklerimizi? Hiç görmedin mi kuru ekmek yiyeni? Hiç yalınayak gezmedin mi sen? Kocaman adam olmuşsun Elinde kocaman bir şeyler var Benim elimdekiyle ne işin var senin? Git işinle uğraş! Kendi hâline bak sen! Ben Kirli bir esvap içinde Tertemiz bir yürek saklamanın sırrını; Hiçbir şeye değişmem. Temiz yüzlü değilim ama Yüz karası da değilim!...
  2. Allah Bİlİr Sİz Bİlmezsİnİz

Allah Bİlİr Sİz Bİlmezsİnİz

allah bilir siz bilmezsiniz Allah'u Teala Neden Hz. Adem Ve Havva'nin Çocuklarinin Bİrbİrlerİ İle Evlenmesİne- Bİr KerelİĞİne Bİle Olsa- İzİn VermİŞtİr...? Allah ( C.c.) İstese İdİ Bİrden Fazla Adem Ve Havva Yaratamaz Mi İdİ ?yerlerİ Ve GÖklerİ Yoktan Var Edİp Onlari En Son Teknolojİ Harİkasi Olarak Yaratan Allah (c.c.) - MÜracaact Allah'in VarliĞinin İspati Dosyasi -elbette İstese İdİ İkİ...
  3. Dost nedir bilir misin?

Dost nedir bilir misin?

dost nedir bilirmisin dost nedir dostluk bilirmisin hakiki dostluk Bazı arkadaşlarınız zaaflarınızı öğrenmeye çalışır, bulur ve kullanır.. Bazı arkadaşlarınız da zevklerinizi tespit eder, onlara hitap etmeye uğraşır. Bazı arkadaşlarınız zayıflıklarınızı görür başınıza kakınç eder.. Bazı arkadaşlarınız da zayıflıklarınızı bilir, örtmeye çalışır.. Bazı arkadaşlarınız hazlarınızı kullanarak,...
  4. Kadınlar Her şeyi Bilir... :)

Kadınlar Her şeyi Bilir... :)

Meleklerim çok güzel bi oyun buldum tavsiye ederim bi bakın... Önce alttaki linke tıklayın ve açılan sayfada devam butonuna da tıkladınız mı oyun başlıyo.. Hadi iyi eğlenceler :) Her şeyi Bilen Kadın
  5. Anneler Herşeyi Bilir

Anneler Herşeyi Bilir

Komik Anneler Herşeyi Bilir Hasan annesini akşam yemeğine davet etmiş. Yemek sırasında anne hep Hasan'ın ev arkadaşının ne kadar çekici olduğunu düşünmeden edememiş. Yemek boyunca oğluyla kız arasında neler olduğu konusunda meraktan çıldırıyormuş. Bunu farkeden Hasan ? Anneciğim Ayşe ile aramızda inan hiçbir şey yok. Biz sadece ev arkadaşıyız ? demiş. Bir hafta kadar...

Sayfayı Paylaş