gebe
  1. єѕяα

єѕяα Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sizinki Neden Uyanır?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında єѕяα tarafından paylaşıldı.

Amerika'da bir arastirma enstitusu erkeklerin gece yarisi yataktan hangi nedenlerle kalktiklarini arastirmis.
    Sonuclar:

%1'i sigara icmek icin...

%2'i telefona...

%8'i tuvalete...

%6'si buzdolabina. ..

%83'u evlerine gitmek icin...

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Sizinki Neden Uyanır?
    :D:D:D:D Al işte, erkek milleti değil mi :D:D:D

3. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

ben sigara içmek için ve ac karnımı doyurmak ıcın gecelerı kalkarım:D:D:D

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

ya suskun valla buna koptum işte kız erkekler için bu araştırma yoksa yoksa aman Allahım sennnnnn:D

valla benimki yattımı geçmiş olsun yanında davul çalsan kalkmaz:Do yüzden şundan dolayı kalkar diyemiyorum:Demeğine sağlık canım

Sizinki Neden Uyanır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler Geceleri Neden Sık Uyanır

Bebekler Geceleri Neden Sık Uyanır

bebekler gece neden uyanır bebekler gece neden uyumaz 7 aylık bebek uyumaz bebek Üç aylık bebeğiniz geceleri devamlı olarak uyanıyor ve siz ne istediğini tam olarak anlayamıyorsunuz.. Onu kucağınıza alıp süt şişesini veriyorsunuz ama gerçekten bu durumu düzeltmek için ne yapacağınızı bilemiyorsunuz ve çaresizsiniz. Bebeklerin gece uykuları yetişkinlerden daha hafif ve kısa süreli olabilirken,...
  2. Bulutların Üstünde Uyanırsam..........

Bulutların Üstünde Uyanırsam..........

rüyada bulutların üstünde uçmak rüyada bulutların üstüne çıkmak üstünde olmak Bir gün beyazlar içinde kalkmak istiyorum. Mesela istediğimde uçmak,görünmezolmak ve herkese iyilik yapabilecek güçlerim olsun istiyorum. Ama kötülük yapamamalıyım. Öyle istiyorum ki dünya malını dert etmeden ama yine de refah içide yaşayabilmeyi... Belki birgün....:nazar:
  3. Bebek Gece Sık Uyanırsa Ne Yapmalı?

Bebek Gece Sık Uyanırsa Ne Yapmalı?

bebeklerde gece sık uyanma bebek gece sık uyanma 7 aylık bebek neler yapmalı bebeklerin uyanması BEBEK GECE SIK UYANIRSA NE YAPMALI ? Bebeğin geceleri çok fazla uyanması farklı nedenlerden olabilir. Bebek geceleri beslenmek için uyanmanın dışında ortam ısısından rahatsız olduğu için veya gündüz fazla uyumuş olduğundan uyanabilir. Bazen de uyanmanın nedeni belirlenemez. Bebeğin gece anneye...
  4. sizce neden

sizce neden

merhaba kızlar annem 52 yaşında 20 günden beri başı dönüyor.yüksek tansiyon hastası ilaçlarını kullanıyor.tansiyonu düzenli olsada başı dönüyor.elim ayağım boşalıyor diyor.yakın zamanda akrabamız yüksek tansiyondan beyin kanaması geçirdi ve öldü.ondan çok etkilendi.etkisinden kalmış olabilirsin psikolojik olabilir diyoruz psikolojikse niye hala geçmiyor diyor.dışarı çıkmaya korkuyor.sizce...
  5. Doğumhanede Sizi Neler Bekliyor?

Doğumhanede Sizi Neler Bekliyor?

bu konu doğum aşamaları hakkında bilgilere yer vermektedir. Aylardır sabırsızlıkla beklediğiniz bebeğinizin dünyaya gelme zamanı geldi çattı... Genelde aylarca süren bu heyecanlı bekleyiş doğum zamanı yerini birçok anne adayın da korkuya bırakır. Özellikle ilk kez anne olacaklar doğum yapmaktan oldukça korkar ve stres yaparlar. Sizler için bu yazımızda doğumhanede sizleri nelerin beklediği...

Sayfayı Paylaş