gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sizler için Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısının sözleri burada

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısı sözü Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısının sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizden Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkı sözleri isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda Serdar Ortaç yeni şarkıları paylaşımlarına devam ediyor ve sizlere İstediği gibi şarkı sözü sunuyoruz.

Hayat ikimizin istediği gibi olsaydı eğer
    Kalbimi acıtan ayrılık yerini sevgiye tez bırakır
    Üstüne gitmenin acelesi yok
    Sihirli hassas bir aşk meselesisin
    Elimde masum yalan becerisi yok
    Sabırlı enfes bir aşk meselesisin
    Sonumuzu görüp sağa sola dönüp
    Daha iyi kadere çalış
    İki nefes alıp o büyülü yerin
    Tadına da iyice alış
    Seni bana veren Yaradana dönüp
    Günahını göremiyorsun
    Kötüsünü bilip buruk acımıza
    Şükür bile edemiyorsun
    Hayat ikimizin istediği gibi olsaydı eğer
    Kalbimi acıtan ayrılık yerini sevgiye tez bırakır
    Bugün yüreğime verdiğin acıyı toplasaydım eğer
    Ne yas kokusunu ne aşk dokusunu dağlar içine alır

Sizler için Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısının sözleri burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

nasip olsun en güzel aşktan bize adımız birer hastaya çıktımı yüze bakan yok . sanıyorlar diz çöker aşk önümüze bu zamanlar fazla gezenlere vize veren yok. hayat beni neden yoruyorsun, madem çok günah,oyunu sen bozuyorsun. sebebi çook.... şeytan diyor ki yanaş şuna, adını anma sataş şuna, deli kader seni karşıma, çıkaracak mı bilen yok can üzülür buna taş değil, çekilecek gibi aşk değil, bu...
  2. Kızlar Serdar Ortaç İstediği Gibi Sözleri istiyorum

Kızlar Serdar Ortaç İstediği Gibi Sözleri istiyorum

Merhaba hanımlar Serdar Ortaç ın yeni albümünde ki şarkıları dinlediniz mi bilmiyorum ama dinleyin derim özellikle de Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısını dinleyin ve bana da mümkünse Serdar Ortaç İstediği Gibi Sözlerini yazın.
  3. Melekler Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri burada!

Melekler Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri burada!

Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısı sözü Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri Serdar Ortaç hayranlarına bu sayfamızdan sesleniyor ve Serdar Ortaç 2012 albümü şarkıları arasında yer alan ve beğenilen şarkılarından biri olan İşe Yaradı mı şarkısı sözleri sunuyoruz. Bizden Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri için yazan misafirlerimiz buyrun lütfen; Geçiyorum her gün...
  4. Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısının sözleri sizler için melekler

Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısının sözleri sizler için melekler

Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısı sözü Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısının sözleri Bu gün Serdar Ortaç'ın yeni albümüne yer veriyor ve Serdar Ortaç yeni şarkı sözleri paylaşımlarında bulunuyoruz ve bulunmaya da devam ediyoruz Melek'ler. Şimdi de sizlere Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkı sözleri sunuyoruz. Denemek istersen kapımın kilidi açık Ama küçümsersen bozuşuruz apaçık...
  5. Arkadaşlar Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri burada

Arkadaşlar Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri burada

Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısı sözü Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri Az önce sizlere Serdar Ortaç'ın yeni albümünde yer alan Denemek İstersen şarkı sözleri paylaşmıştık. Şimdi ise yine Serdar Ortaç Gücüm yok şarkı sözleri paylaşıyoruz ve sizleri sevilen bu şarkının sözleriyle başbaşa bırakıyoruz. Yoruldum üzerine düşmeye kendime ağlıyorum Senin çok kahrını çektim ama yine...

Sayfayı Paylaş