gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Sizler neler yapıyorsunuz

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

bebeğimi beklerken bebek beklemek
    Bebeklerini hasretle bekleyen anne adayları sizler neler yapıyorsunuz
    hamile kalmayı kolaylaştıran yöntemleriniz varmı?

Sizler neler yapıyorsunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayramda ne yapıyorsun:))

bayramda ne yapıyorsun:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Siz de bunları yapıyor musunuz?

Siz de bunları yapıyor musunuz?

Kaslardaki hassasiyet ve ağrılar, çene bölgesinde veya yanaklarda hissedilen ağrılardır. Genellikle diş sıkma nedeniyle ortaya çıkar. En çok görülen şikayetlerden biridir. Çene eklemindeki ağrıların nedenleri nelerdir? Sürekli dişleri sıkmak, diş gıcırdatma (bruksizm) Duruş bozuklukları (özellikle başın öne doğru eğik olduğu duruşlar) Çenenin kapanış bozuklukları ve dişlerdeki...
  3. Bilgisayarınız siz yokken neler yapıyor?

Bilgisayarınız siz yokken neler yapıyor?

Evvet meleklerim birazdan sizlere büyük bir savaş sunacağım. Bu savaş tamamen bilgisyarınızın masa üstünde bulunan kısayollar tarafından yapılıyor. Acaba savaşı kim kazanacak :D Aşağıdan tıklayıp izleyin... Yorum istiyorum yoruuuuum :) Tıklayınız . kaynak:devtürkler
  4. 1 bardak kola 1 satte size neler yapıyor bakın ...!

1 bardak kola 1 satte size neler yapıyor bakın ...!

kola kola, zaraları, nelerdir, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Bu konumuzda sizlere bu ay en çok tüketilen içecekler arasında yer edinen cola bakın içtiğinizden 1 saat sonra neler yapıyor öğrenelim.Artık bu maddelerden sonra hemen cola içermisiniz daha doğrusu sık sık cola tüketirmisiniz orasını bilemem ama bakın 1 bardak kola bize neler yapıyor..! 1. İlk 10...
  5. neden bunları yapıyor

neden bunları yapıyor

ben lise 1 e gidiyorum aynı sınıfta oldugumuz çocuk bana ilk dönemkinden farklı davranıyo beni gıcık ediyo sonra gülüyo saçma sapan konular açıyo kaç kez gözgöze geliyoruz bana bakıyo benle ugraşmıyodu ugraşmaya başladı bunları neden yapıyor sizce

Sayfayı Paylaş