gebe
  1. bensude

bensude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    0

sizlere darıldım kızlar:(:(

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında bensude tarafından paylaşıldı.

bugün benim doğum günüm ve kimse hatırlamadı:18::18::18::18::18: ve tarihinide yazmıştım geçen hafta darıldım size:18::18:

sizlere darıldım kızlar:(:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harbi kızlar bu size

Harbi kızlar bu size

harbi kız nickleri kral fm harbi kız resimleri sözleri kral fm kızın resmi bunun dısında kalan kızlar bı işe yaramaz varsa tabi harbi kız dediğin... 1.Harbi kız omlet ve makarna disinda yemek pisirmeyi bilir. 2.Harbi kız gobek atmayi iyi becerir, iyi becerdigini inkar etmez, ama gobek atarken masanin uzerine de cikmaz 3.Harbi kız makyajsiz sokaga cikmaz, cikarsa da erkeklere gorunmez...
  2. kızlar size tatlı yaptım

kızlar size tatlı yaptım

tatlı tatli Yemeyeni görürsem fena olur bak söliyim
  3. Kızlar size bebeler yaptım :)

Kızlar size bebeler yaptım :)

Melişlerime özel bebeler... Pasim... Hayalim Rüyam Mawim Masalcıkkk Sudem.. Sılam Dilekimm :) Yapılışı: Hemen hemen her evde bulunan biraz telle hazırlayacağınız “T” biçimindeki iskeleti, iple sardıktan sonra pamukla doldurulmuş ten çoraplardan kafa yapın. Ardından bu kafaları iskelete monte edip(yapıştırın/dikin yapın edin işte bişeler) küçük küçük kesilmiş kumaş...
  4. kızlar sizce hamileliğin?

kızlar sizce hamileliğin?

Kızlar karnımda büyüme gòğüslerimde şişme kendimide yorgun halsiz uykusuz hissediyorum midemde bulanıyor birde sarı akıntı geliyor belki siz benden daha tecrübelisinizdir ben 20 yaşındayım:leylek
  5. Kızlar sizce aldatılıyomuyum :(

Kızlar sizce aldatılıyomuyum :(

Merhaba kızlar benim 6 aylık bi ilişkim var sevgilim son zamanlarda bana çok ilgisiz davranıyo onu aradaığım zamanlarda hemen kapatıyo telefonu sizce neden bu kadar ilgisiz davranıyo benle ilgilenmesi için hangi yöntemleri kullanmalıyım.

Sayfayı Paylaş