gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

sizlere güneşi sunuyorum.. sizde güneş tutmak istiyosanzı buyrun...

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sizlere güneşi sunuyorum.. sizde güneş tutmak istiyosanzı buyrun...

3. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sizlere güneşi sunuyorum.. sizde güneş tutmak istiyosanzı buyrun...

sizlere güneşi sunuyorum.. sizde güneş tutmak istiyosanzı buyrun... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlarım, sizlere yeni trend imizi sunuyorum :)

Arkadaşlarım, sizlere yeni trend imizi sunuyorum :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Güneş

Güneş

Güneş dünyadan gözüken en parlak yıldızdır. Güneş dünyaya hayat veren güç olduğu için astrolojide yaratıcı olarak yorumlanır. Güneş, yıldız olduğu için genellikle doğum haritasının yönetici gücü olarak alınır. Bir yıldız haritasında Güneş'in bulunduğu burç, harita sahibinin kişiliğini ve bu kişiliği nasıl belirttiğini gösterir. Bütün insanlar değilse bile pek çoğu doğduğu zaman Güneş'in...
  3. güneş

güneş

Devlet başkanı, halife, baba, mal, mülk güzel kadına, Bolluk ve berekete, hayatı devam ettiren ana sebep ve unsurlara, Güneşe sahip olmak, onün üzerinde bulunmak, onu kucaklamak vs., devletle kurulacak fayadıl münasebete ve o nisbette sorumluluk üstlenmeeye, Güneşin evde doğduğunu görmek akrabadan biriyle evlenmeye, Güneşin yeryüzüne inmesi, yönetimden halkın fayda görmesine, Güneşin yakması...
  4. Aydınlatmanın püf noktalarını sizlere sunuyoruz..

Aydınlatmanın püf noktalarını sizlere sunuyoruz..

Aydınlatmanın püf noktalarını sizlere sunuyoruz.. # Yemek odasında eşit dağılmış bir ışık için avize kullanmalısınız. Avizeler hem yeterli ışığı sağlar hem de yemek odası ya da bölümünüze görkem kazandırır. # Salonun diğer kısımlarında abajur ve lambader gibi aşağıdan, direkt göze gelmeyen aydınlatma modelleri daha yumuşak atmosfer oluşturur. # TV izleme, kitap okuma gibi farklı faaliyetlerin...
  5. Unutkanlığa Karşı Faydalı Öneriler Sunuyoruz Sizlere

Unutkanlığa Karşı Faydalı Öneriler Sunuyoruz Sizlere

unutkanlık nedir unutkanlığa karşı unutkanlık neden olur Sevgili melekler, modern çağın rahatsızlıkları arasında yer alan aşırı stres, yetersiz ve dengesiz beslenme, sıkı iş temposu unutkanlığa yol açabilir. Son yıllarda hayli çoğalan unutkanlık şikayetleri konusunda uzmanlar bazı bilgiler veriyor ve unutkanlığa karşı yapılabilecekleri madde madde sıralıyorlar. İşte unutkanlık ile ilgili...

Sayfayı Paylaş