gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Şizofreni testi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Şizofreni testleri yada testini nasıl yaparız bununla ilgili bir görsel yada bimr yazı varsa paylaşın lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şizofreni testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şizofreni

şizofreni

Şizofreni, geçen yüzyıldan beri ruh hekimliğiniğ en çok uğraştıran, fakat bugün bile çeşitli yönleri tam açıklanmamış bir ruhsal bozukluktur.19. yüzyıldan kalma bir etki ile halk arasında korku uyandıran ve “erken bunama” diye bilinen bu hastalık; genç yaşta başlayan, insan arası ilişkilerden ve gerçeklerden uzaklaşarak, kendine özgü bir içe kapanım dünyasında yaşadığı;duyuş,düşünüş ve...
  2. Şizofren aşkım

Şizofren aşkım

Gittin... Dudağıma, çocuksu susuzluğumla asla doyamadığım öpücüklerinden birini kondurup gittin."Ne olur öyle bakma bana" dedin en son... Daha birkaç dakika önce gözlerimde varlığınla alevlenen yaşam sevincinin yerine, boyun eğmiş, donuk ve daha şimdiden hasretinle kavrulmuş bir karanlığı bırakıp gittin... Dolmuştu zamanın... Yüreğimdeki kum saatini, o göz açıp kapayıncaya kadar...
  3. Şizofreni

Şizofreni

Psikoz dediğimiz hastalıklara psikiyatride sık rastlanır. Bunlar genellikle kronik, yani uzun süren hastalıklardır. Bu grup içinde en çok karşılaşılan şizofrenidir. Şizofreni dışında süre olarak şizofreniden kısa süren psikotik hastalıklar yanında kronik olarak seyreden hezeyanlı bozukluk da görülebilen hastalık tablolarıdır. Şizofreni Nedir? Genellikle genç yaşlarda başlayan, kişiyi...
  4. Şizofreni Testi Uygulamak İster misiniz?

Şizofreni Testi Uygulamak İster misiniz?

şizofreni, testi, nedir, nasıl uygulanır, mask testi, ile ilgili bilgiler burada melekler Nette dolaşırken rastladığım bir testten bahsetmek istiyorum size melekler;Şizofreni testi.Allah akıl sağlığımızı korusun ama bu ilginç testle ilgili haberi ve ilgili testin videosunu sizlerle paylaşmak istiyorum.Videoyu izlediğinizde gözlerinize inanamayacaksınız melekler...:S Bir maskeye karşıdan...
  5. şizofren

şizofren

arkadaşım şizofren ona nasıl yaklaşabilirim

Sayfayı Paylaş