Skandal! Yenidoğan Bebeğe Makyaj

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Skandal! Yenidoğan Bebeğe Makyaj
bebek skandali

Olay hastanede bebeğe makyaj
Artık iyice abarttılar ..
bebek-26b.jpg

Kartal’da, SGK’dan para almak için yeni doğan bebeklerin yoğun bakımda tutulduğu iddiaları üzerine kapatılan özel hastanede bebeğe makyaj yapılırken çekilen görüntüler skandalın tuzu biberi oldu.
Sağlık Bakanlığı tarafından soruşturma tamamlanıncaya kadar kapatılan Özel Kartal Hastanesi’nde karmaşa devam ediyor.
Tahliye edilen hastaların yanı sıra geçmişte bebekleri yoğun bakımda yatırılan aileler de hastaneden bilgi almaya çalışıyor. Çocuklarının boşu boşuna yoğun bakımda yatırıldığı iddiaları ise anne ve babaları tedirgin ediyor.
Yenidoğan yoğun bakım ünitesinde bir vatandaşın çektiği görüntüler dün akşam Star Haber’de yayınlandı.
Görüntülerde en dikkat çekeni makyaj yapılan bebek oldu. Bir hemşire, kucağına yatırdığı bebeğin dudağına ruj sürüp, kaş ve kirpik yapıyor. Hemşire daha sonra da bu bebeğin makyajlı halinin fotoğrafını çekiyor.

O hemşirenin akli dengesi yerinde olmadığı gibi ALLAH korkusu da yok heralde... Burda bebekten çok, hemşirenin ahireti için daha çok üzüldüm. Yazık çok yazık... Sözde hemşire...

İnsanlık daha doğrusu insani duygular bitiyor, sonumuz hayrolsun...

yavrum benim yaaa. caniler! bir anne o meleği koklamaya kıyamazken siz nasıl böle bi iiğrençlik yapabiliyorsunuz anlamış değilim. sağlığımızı, çoğuğumuzu kimlere emanet ediyoruz. rabbim ıslah etsin. böle insanlarında cezasını versin çok sinirlendim.

yuhh yaa gitsin kendilerine başka uğraş bulsunlar, bebecikler o makyaj malzemalerinden mikrop kaparlar ya, insanlık ölmüşş..

İşte evladı olmayan çocuk için nelere katlanırken bu ve bunun gibiler onun evlat, insan olduğunu unutabiliyorlar.

Bizim orda 45 yaşlarında bir çift evlat sahibi olabilmek için senelerce ugraşmış seda sayana çıkıp 58 milyara tedavi olup sonunda bebek sahibi olmuşlar . Bak şimdi bu insan neleri göze alarak evlat sahibi oluyor, böyle hemşireler ise o evlatlara nasıl davranıyor.
Allah ıslah etsin..

bunu yapanlar insan olamaz

Aklım almıyor bir insan bir bebeğe bunları nasıl yapabilir.hele yanağına eliyle tokat attığı bir görüntü var çıldırdım resmen.cani bunlar allah ıslah etsin diyorum başka söylenek bir söz bulamıyorum

Geri