gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Skandal! Yenidoğan Bebeğe Makyaj

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

bebek skandali
    Olay hastanede bebeğe makyaj
    Artık iyice abarttılar ..

Kartal’da, SGK’dan para almak için yeni doğan bebeklerin yoğun bakımda tutulduğu iddiaları üzerine kapatılan özel hastanede bebeğe makyaj yapılırken çekilen görüntüler skandalın tuzu biberi oldu.
    Sağlık Bakanlığı tarafından soruşturma tamamlanıncaya kadar kapatılan Özel Kartal Hastanesi’nde karmaşa devam ediyor.
    Tahliye edilen hastaların yanı sıra geçmişte bebekleri yoğun bakımda yatırılan aileler de hastaneden bilgi almaya çalışıyor. Çocuklarının boşu boşuna yoğun bakımda yatırıldığı iddiaları ise anne ve babaları tedirgin ediyor.
    Yenidoğan yoğun bakım ünitesinde bir vatandaşın çektiği görüntüler dün akşam Star Haber’de yayınlandı.
    Görüntülerde en dikkat çekeni makyaj yapılan bebek oldu. Bir hemşire, kucağına yatırdığı bebeğin dudağına ruj sürüp, kaş ve kirpik yapıyor. Hemşire daha sonra da bu bebeğin makyajlı halinin fotoğrafını çekiyor.

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    aman allahim bu ne ya

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    yazık günah Allah'tan korkmayan insan dışı varlıklar bunu yapan.

ßeLeN bunu beğendi.
  4. Misafir

Misafir Forum Okuru

O hemşirenin akli dengesi yerinde olmadığı gibi ALLAH korkusu da yok heralde... Burda bebekten çok, hemşirenin ahireti için daha çok üzüldüm. Yazık çok yazık... Sözde hemşire...

İnsanlık daha doğrusu insani duygular bitiyor, sonumuz hayrolsun...

ßeLeN ve ASİMELEK bunu beğendi.
  5. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    ay yuh diyorum yaaa

ßeLeN bunu beğendi.
  6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yavrum benim yaaa. caniler! bir anne o meleği koklamaya kıyamazken siz nasıl böle bi iiğrençlik yapabiliyorsunuz anlamış değilim. sağlığımızı, çoğuğumuzu kimlere emanet ediyoruz. rabbim ıslah etsin. böle insanlarında cezasını versin çok sinirlendim.

ßeLeN bunu beğendi.
  7. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    yuhh yaa gitsin kendilerine başka uğraş bulsunlar, bebecikler o makyaj malzemalerinden mikrop kaparlar ya, insanlık ölmüşş..

ßeLeN bunu beğendi.
  8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    İşte evladı olmayan çocuk için nelere katlanırken bu ve bunun gibiler onun evlat, insan olduğunu unutabiliyorlar.

Bizim orda 45 yaşlarında bir çift evlat sahibi olabilmek için senelerce ugraşmış seda sayana çıkıp 58 milyara tedavi olup sonunda bebek sahibi olmuşlar . Bak şimdi bu insan neleri göze alarak evlat sahibi oluyor, böyle hemşireler ise o evlatlara nasıl davranıyor.
    Allah ıslah etsin..

TUNAA bunu beğendi.
  9. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    ayyyyyyyy -.-
    Yazikk daha o bebek ya nasil böyle bisey yapiyolar anlamiyorum.
    Günah ya :/

ßeLeN bunu beğendi.
  10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bunu yapanlar insan olamaz

Aklım almıyor bir insan bir bebeğe bunları nasıl yapabilir.hele yanağına eliyle tokat attığı bir görüntü var çıldırdım resmen.cani bunlar allah ıslah etsin diyorum başka söylenek bir söz bulamıyorum

11. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Üzülüyorum ya bu insanlık nereye gidiyor...

12. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Bunu yapanı Allaha havale ediyorum yemin edeim yüreğim yandı anne olmadığım halde vicdanım sızladı bunun annelikle ilgisi yok inanın bu vicdan meselesi Allah sevdiği kuluna merhamet ve vicdan verir..Bunlar vicdanı bırak insanlıktan nasibini almamış gündüz seda sayanda izledim nasıl bebeğin yanağına vuruyo bu sübyana güya gülsün diye eli kırılasıca o anneler göz yaşı döküyor evladını görmek için bu hemşireler içerde ne ipler kırmış Allaha havale ediyor ve şiddetle kınıyorum!!!

nazlı_85 bunu beğendi.
  13. nazlı_85

nazlı_85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    ben de sabah gördüm Allah belasını versin böylelerinin nasıl içim gitti görünce nasıl kıyılır el kadar bebeğe insan öpmeye kıyamıyor tahriş olmasın diye ama bunlar bi ton boya sürmüşler birde tokatlıyordu o yavrumda herşeyden habersiz nasıl yüzünü bakıyordu kıyamam ben bunlara ya Rabbim böyle işkence eden insanlara elbet cezalarını vericektir.....

14. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    ben ne var ne yok saydım arkadaş Allah biliyo ya. elime geçirsem o boyalarla neler yapardım da ben ona diye de geçmedi değil yani. Biz öpemiyoruz bile aman tahriş oluyo diye bu beyinden yoksunlar boya sürüyo. o boyaları sürmesi ayrı çıkartması ayrı bi sabiye onları yaptıda noldu acaba boyu ne kadar uzadı ne kazandı çok merak ettim çooook!!!!

Skandal! Yenidoğan Bebeğe Makyaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yenidoğan bebek neler yapar?

Yenidoğan bebek neler yapar?

50 günlük bebek neler yapar Yenidoğan bebeğin farkındalığı sınırlı olmakla beraber duyabilir, görebilir, koklayabilir, tat alabilir ve dokunmayı hissedebilir. Her an öğrenir; bu nedenle zengin bir uyarıcı çevreye ihtiyacı vardır. Ayrıca yaşaması için gerekli olan uyaranlara otomatik olarak verdiği refleksif tepkileri vardır. Yenidoğan bebek neler yapar? Yenidoğan bebeğin farkındalığı...
  2. yenidoğan bebeğinizi nerde yatıracaksınız

yenidoğan bebeğinizi nerde yatıracaksınız

Kızlar selamlar. Ben gebeyim ve 6 aylığım.Bebeğimiz için oda hazırlıyoruz ama bir yandan yeni doğduğunda odasında yatamayacağını biliyoruz. Sizler bebeklerinizi yeni doğduklarında nerde yatırdınız?
  3. Yenidoğan Bebeklerin Çok Uyuması

Yenidoğan Bebeklerin Çok Uyuması

yenidoğan bebeğin fazla uyuması yenidoğan bebeğin çok uyuması Sevgili melekler, taze anneler bebek bakımında tecrübesiz olmaları sebebiyle bu açıklarını annelerinden, kayınvalidelerinden ya da yakınlarında bulunan tecrübeli kişilerden yardım alarak kapatabilirler. Ancak yakınında bir tecrübeli olmayınca hemen her türlü durum akıllarını kurcalayabilir. Bu durumlardan birisi de yenidoğan...
  4. Yenidoğan Bebekte Göz Çapaklanması

Yenidoğan Bebekte Göz Çapaklanması

bebeklerde göz rahatsızlıkları,bebeğimin gözü çapaklanıyor ne yapmalıyım,bebeklerde gözyaşı tıkanıklığı,yenidoğanda konjonktivit,bebeklerde göz problemleri hakkında bilgiler Yenidoğan bebekte göz hastalıkları doğumdan kısa bir süre sonra ortaya çıkabilir. Yaygın görülen bir belirti, birkaç gün veya hafta sonra ortaya çıkan sarı akıntıdır. Bazı bebeklerde, göz akıntısı açık renkli...
  5. Yenidoğan bebekte meme büyümesi

Yenidoğan bebekte meme büyümesi

Meme dokusunun belirgin olması- Kimi bebeklerde doğumdan sonraki ilk günlerde genellikle tek taraflı olmak üzere meme dokusu belirgin olarak büyümüş olabilir. Bunun nedeni anneden geçen östrojen hormonunun etkisinin sürüyor olmasıdır. Genellikle bir ay içerisinde kendiliğinden kaybolur. Sıklıkla yapılan bir yanlış uygulama, meme üzerine masaj yapılıp sıkılarak küçüleceğinin varsayılmasıdır....

Sayfayı Paylaş