gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Skandal

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bir skandala karıştığınızı gördüyseniz arkadaş seçiminde çok dikkatli davranmanız gerektiğinin işaretidir.

Skandal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung skandalında şeffaflık tartışması

Samsung skandalında şeffaflık tartışması

GÜNEY Koreli elektronik devi Samsung’daki rüşvet skandalı, ülkede büyük grupların on yıl önce söz vermelerine karşın hala kendilerini bu anlamda reformdan geçirmediğini gösterdi. Geçen hafta perşembe günü Samsung Group Başkanı Lee Kun-Hee, vergi kaçırma, grubun kontrolünü oğluna bırakırken işlemlerde hata nedeniyle suçlu bulundu. Bu skandal aynı zamanda yönetimsel hakların transferinde haksız...
  2. İstanbul üniversitesinde skandal iddia

İstanbul üniversitesinde skandal iddia

İstanbul Üniversitesi'ndeki skandal iddiası ortalığı karıştıracak. Mülakata girmediği halde, yüksek lisans kazanan aday hileyle saklandı. Kendisinden daha fazla puanı olanlar böyle elendi. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İngilizce İktisat bölümü Yüksek Lisans’a giriş sınavlarında yaşanan skandal iddiası üniversiteyi zor durumda bırakacak. İddiaya göre üniversitenin mülakatına...
  3. Midilli Skandalı

Midilli Skandalı

Yani ne diyeceğimi şaşırdım insanoğlu ne hale geldi böyle artık at , eşek eti bitti midilli etimi yani sıra bundamı pessss diyorum.. Sakarya’nın Hendek ilçesindeki hayvanat bahçesinden çalınan midilli cinsi iki atın kemikleri bulundu. Selman Dede Mesire alanındaki hayvanat bahçesinde bulunan midilli cinsi iki at, önceki akşam kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından çalındı. Atların...
  4. Skandal! Yenidoğan Bebeğe Makyaj

Skandal! Yenidoğan Bebeğe Makyaj

bebek skandali Olay hastanede bebeğe makyaj Artık iyice abarttılar .. Kartal’da, SGK’dan para almak için yeni doğan bebeklerin yoğun bakımda tutulduğu iddiaları üzerine kapatılan özel hastanede bebeğe makyaj yapılırken çekilen görüntüler skandalın tuzu biberi oldu. Sağlık Bakanlığı tarafından soruşturma tamamlanıncaya kadar kapatılan Özel Kartal Hastanesi’nde karmaşa devam ediyor. Tahliye...
  5. Açıköğretim Lisesi Sınavlarında Skandal!..

Açıköğretim Lisesi Sınavlarında Skandal!..

açıköğretim lisesi, sınavlarda skandal, 2011, kopya skandalı, soruşturma sonuçlandı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bir kopya skandalı daha!..Soruşturması tamamlanan açıköğretim ve açıköğretim meslek lisesi sınavlarında İstanbul, Ankara, Mardin, Ağrı, Batman, Şırnak, Bartın, Şanlıurfa, Siirt, Diyarbakır, Bitlis başta olmak üzere 42 ilde, 669 sınıf ve...

Sayfayı Paylaş