gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Skype Geçmişi Silmenin Yolları

Konu, 'Meleko Destek' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

skype mesajları nasıl silinir, skype geçmiş sil, skype geçmişi silme Skype kullanıcılarının en çok merak ettiği sorulardan biride geçmişi silmenin yollarına dair sorudur. Sizlere geçmiş sohbetlerinizi ve mesajlarını skype de silmenin yollarını paylaşıyoruz.

skype.jpg

Skype Geçmişi Silmenin Yolları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geçmişten Fotoğraflar..

Geçmişten Fotoğraflar..

National Geographic Türkiye deki 7. yılını tamamladı. Dergi arşivlerini tarayarak geride bırakılan zamanda hafızalara kazınan en duygu yüklü fotoğraf karelerinden 70 çarpıcı fotoğrafı seçti. İşte o muhteşem fotoğraflardan 21 tanesi... Sözün bittiği an Rüzgarın usul usul şekillendirdiği Kapadokya da sözün bittiği an... Nicolas Reynard. Manavgat ta fotoğraf zamanı Albert Moldvay, 1960 lar....
  2. gözlerinde bir pencere aradım ..geçmişe bir yoldu aradığım ..nerdesin dost

gözlerinde bir pencere aradım ..geçmişe bir yoldu aradığım ..nerdesin dost

NEREDESİN DOST gözlerinde bir pencere aradım geçmişe bir yoldu aradığım sarhoş sabahların uykusuz sıcaklığı gibi bulamadım dost nerdesin kanayan avuç içimden bulaşırken yüreğime sohbetlerin bir köşesine kıvrılırdık ayaz çöktüğünde geceye veya hüsran şarkıları çaldığında hayallerin ortasında birden peşrevin ardından hicaz makamında aklıma düşüverdin dost nerdesin hep çabuk biterdi...
  3. internette geçmişi silme nasıl yapılıyor arkadaşlarım

internette geçmişi silme nasıl yapılıyor arkadaşlarım

İnternette geçmişi sil nasıl diyoruz geçmişi silme ve silmek işlemi tam olarak nasıl yapılıyor arkadaşlarım tarayıcı farketmez heralde bana anlatırsanız sevinirim girdiğim yerleri kimsenin görmesini istemiyorum da :)
  4. Google Chrome geçmişi Silme işlemi nasıl yapılır ?

Google Chrome geçmişi Silme işlemi nasıl yapılır ?

Google Chromede geçmiş nasıl silinir bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.
  5. Skype Mesajlaşma Geçmişi Nasıl Silinir?

Skype Mesajlaşma Geçmişi Nasıl Silinir?

Bu konu; Skype Mesajlaşma Geçmişi Nasıl Silinir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, messengerın kısa bir süre kapatılacak olması sebebiyle artık ufak ufak skype kullanımını öğrenmeye başlıyoruz. Bu yazımızda da skype geçmişi temizlemeyi bilmeyenler için bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. Aşağıdaki resim skype hesabı olanlar için, ikinci resim ise msn kullanıcıs olup skypea...

Sayfayı Paylaş