gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Skype Hesabı Nasıl Alırım 2014

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

skype hesabı alma, skype kaydolma, skype hesabı kayıt
    Sevgili melekler, Live Messenger'ın tarihe karışmasının ardından zorunlu olarak hepimiz skype hesabına geçtik. Elbetteki hala hotmail hesabımızla skype kullanabiliyoruz ancak bazı özelliklerden de tam olarak faydalanamıyoruz. Eğer siz skype hesabını tam olarak kullanabilmek istiyorsanız, bir skype hesabı almalısınız. Nasıl mı?

skype.jpg

Skype Hesabı Nasıl Alırım 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. skype nasıl kaydolacağım ?

skype nasıl kaydolacağım ?

İngiltere arkadaşım var yeni gitti ve onula skype üzerinden görüşmem lazım.Nasıl skypea kayıt olabilirim acaba bilen varmı ?
  2. twitter hesabım çalındı nasıl geri alırım yardımmm

twitter hesabım çalındı nasıl geri alırım yardımmm

Kızlar sanırım twitter hesabım çalındı, lütfen yardım edin nasıl alabilirim ? Konuyla ilgili bilgisi olan varsa ne olur yazsın :(((
  3. Skype adresini nasıl alacaz?

Skype adresini nasıl alacaz?

Selam. Artık skype geçmek lazım sanırım.Şimdi ben skype adresi almak istiyorum ama nasıl yapabilirim?
  4. Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur 2014

Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur 2014

facebook hesabı dondurma 2014 face hesap dondurma 2014 Sevgili melekler, face hesabınızı bir süre kullanmak istemiyorsanız dondurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise çok basit. Dilediğiniz zaman dondurabileceğiniz face hesabınızı yeniden şifreniz ve isminizle açabilirsiniz. Şimdi geçelim bilgilere... Facebook sayfanızı dondurmak için Facebook sayfanıza giriş yapın Hesap...
  5. Twitter Hesabı Nasıl Silinir 2014

Twitter Hesabı Nasıl Silinir 2014

twitter hesabı silme, twitter hesabı nasıl silinir, twitter hesabı silme hakkında Sevgili melekler, twitter hesabı kullananların bilmeleri gereken bir konuyla karşınızdayız. Eğer artık twitter hesabı kullanmak istemiyorsanız ve twitter hesabınızı silmeyi düşünüyorsanız, makalemizdeki yönlendirmeleri uygulayarak twitter hesabınızı kapatabilirsiniz... Twitter Hesabınızı silmeniz için...

Sayfayı Paylaş