gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

skype nasıl kaydolacağım ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İngiltere arkadaşım var yeni gitti ve onula skype üzerinden görüşmem lazım.Nasıl skypea kayıt olabilirim acaba bilen varmı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    MSN kullanıcıları 2013 yılının başından itibaren Skype üzerinden iletişime geceçek.şuan için geçiş yapanların skypeden pek memnun kalmadığı gözlemleniyor . 2013 yılının ilk çeyreğinde Windows Live Messenger kapanacak, kullanıcılar Messenger’ın yerine Skype’a kullanıma alışmaları için Skype 6.0 yazılımından Hotmail hesabıyla oturum açabilecek. Bu çekilde Messenger kullanıcıları Skype’ı güncelleyerek, anlık mesajlaşma ve görüntülü görüşme yapabilecek.

Buradan Skype Kaydolabilirsiniz

skype nasıl kaydolacağım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. twittera nasıl kaydolacağım

twittera nasıl kaydolacağım

Merhabalar herkese*Ben twitter hesabı açmak istiyorum ama nasıl yapacağım bilemiyorum*Herkesin var ben de eksik kalmayayım değil mi ya * :D
  2. Skype adresini nasıl alacaz?

Skype adresini nasıl alacaz?

Selam. Artık skype geçmek lazım sanırım.Şimdi ben skype adresi almak istiyorum ama nasıl yapabilirim?
  3. Skype Kişi Engeli Nasıl Kaldırılır?

Skype Kişi Engeli Nasıl Kaldırılır?

Bu konu; Skype Kişi Engeli Nasıl Kaldırılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, skype programında engellediğimiz kişilerin engelini kolaylıkla kaldırabiliriz. Bunun için Araçlar/Seçenekler/Gizlilik/Engellenmiş kişiler sırasıyla tıklayın. Ve işte şimdi engellediğimiz kişileri gördüğümüz listeyle karşı karşıyayız. Aşağıdaki resimde de görebileceğiniz gibi bu listede engellediğimiz...
  4. Skype Üyelik İptalini Nasıl Yapabilirsiniz?

Skype Üyelik İptalini Nasıl Yapabilirsiniz?

Bu konu; Skype Üyelik İptalini Nasıl Yapabilirsiniz hakkında biligler vermektedir. Sevgili melekler, sosyal paylaşm ağları kullannaların merak ettikleri ve bazen uygulamak istedikleri konulardan biri hesap silme işlemleridir. Eğer siz de bir skype kullanıcıs iseniz hesap silinme hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bu yazımızda anlatacağımız bilgilerle üyeliğinizi iptal ettiremez...
  5. Skype Açılmıyor Hatası Nasıl Çözümlenir?

Skype Açılmıyor Hatası Nasıl Çözümlenir?

skype açılmıyor hatası skype hatası skype açılmıyor Sevgili melekler, istemeyerek de olsa messengera veda ettik ve skype'a geçtik. Ancak skype zaman zaman hata veriyor ve açılmıyor. Telaş etmeyin, yapmanız gereken basit.. Bilgisayarınızdan skype programını kaldırın. Yeniden kurun. Skype'dan çıkış yapın. (Simgeye sağ tıklayıp ÇIKIŞ yapın) Başlat menüsüne...

Sayfayı Paylaş