gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Skype Şifrenizi Unutursanız Ne Yapacaksınız?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Skype Şifrenizi Unutursanız Ne Yapacaksınız hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, skype 8 nisan itibarıyla hayatımıza kesin olarak girecek. Eğer bir skype hesabı aldıysanız ve şifrenizi unuttuysanız endişelenmeyin. Bunun da bir kolayı var..

Skype şifresini unutup bulamayanlar için skype’ın şifre sıfırlama desteği verdiği bir sayfası bulunuyor. O sayfaya BURADAN ERİŞEBİLİRSİNİZ

Sadece 3 adımda skype şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

* Öncelikle e-posta adresinizi ilgili yere giriyorsunuz.
    * Size geçici olarak kod gönderiliyor.
    * Kodu siteye girerek şifrenizi güvenli olarak sıfırlayın.

Skype Şifrenizi Unutursanız Ne Yapacaksınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn Şifreniz ne kadar güvenli ??

Msn Şifreniz ne kadar güvenli ??

Msn Şifreniz ne kadar güvenli ?? Buyrun Test edin : http://www.microsoft.com/protect/you...d/checker.mspx
  2. Ne yapacağimı Bilmiyorum :(:(

Ne yapacağimı Bilmiyorum :(:(

Arkadaşlar inanın birileriyle sıkıntılarımı paylaşmazsam boğulucam. Son bir kaç gündür hayatımda herşey ters gitmeye başladı.Hep olumsuz haberler alıyorum.Ruhum daralıyor, bazen olmadık şeyler düşünmeye başlıyorum. Hayatımın en kötü günleri, bu yüzden okulu bırakmayı bile düşünüyorum :cry::cry: okulum ve normal hayatımda tüm terslikler son 2 gündür beni bitirdi nerdeyse. tercihlerimde...
  3. Tansiyonunuz Çıkarsa Ne Yapacaksınız?

Tansiyonunuz Çıkarsa Ne Yapacaksınız?

tansiyon yükselince ilkyardım tansiyon yükselince ne yapmalı tansiyon yükselince nasıl düşürülür Tansiyon günümüzde en sık rastlanılan sağlık problemlerinden biri melekler :) Sık rastlanmasına rağmen şiddetine ve görülme sıklığına bağlı olarak ta tehlikeli bir durum. Bunun için de sizin ya da çevrenizdekilerin böyle bir rahatsızlığı varsa ilk yardım konusunda bilginiz olması gerekir. Bakın...
  4. Saçlarınız Kirliyse Ne Yapacaksınız ?

Saçlarınız Kirliyse Ne Yapacaksınız ?

pratik saç modelleri kirli saç modelleri saç modelleri Konumuzun başlığını okuyunca, ''E tabi ki yıkayacağım, ne yapacağım ? '' diyebilirsiniz melekler :) Ama ya vaktiniz yoksa, bir yere yetişmeniz gerekiyorsa ? Bunun da bir çözümü var. Uygulayacağınız bazı saç modelleri saçınızın kirli olduğunu belli etmez ve o an için günü kurtarırsınız. Ünlülerden aldığımız örneklerle işte kirli saç...
  5. Rar Dosyasının Şifresini Unuttuysanız Ne Yapacaksınız ?

Rar Dosyasının Şifresini Unuttuysanız Ne Yapacaksınız ?

Rar Dosyasının Şifresini Unuttum Nasıl Açabilirim Rar Dosyasının Şifresini Unuttum Ne Yapmalıyım Sevgili melekler, bu sayfamızda Rar Dosyasının Şifresini Unuttum Ne Yapmalıyım diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Rar Dosyasının Şifresini Unuttum Nasıl Açabilirim sorusunun cevabını sizlerle paylaşıyoruz. ( Bir önce ki konumuzda da rar dosyası açılmasıyla ilgili...

Sayfayı Paylaş