gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Skypeye Üye OLmak İsteyenler Nasıl Üye Olacaksınız ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Skypeye Üye Olmak
    Skypeye Üye Olma

Msn gibi bir anında mesajlaşma programı olan Skypeye üye olmak hakkında bilgiler vermeden öncebir önce ki konumzun da skype mesajlaşma sorunu ve çözümü olduğunu da hatırlatalım sevgili melekler...

Skype üzerinden arkadaşlarınıza ücretsiz çağrı yapmaya ve hatta onlarla görüntülü olarak yüz yüze konuşmaya başlayabilirsiniz.

Skypeye Üye Olmak İçin Tıklayınız

Skypeye Üye OLmak İsteyenler Nasıl Üye Olacaksınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üye

üye

Bir derneğe yahut herhangi bir sosyal amaçlı kuruluşa üye olmak yardımlaşma ve dayanışmaya; gerek hayır üzerine gerek şer üzerine birliktelik sağlamaya, Kendiliğinden gelen üyelik hayra, Muhtarın yahut başka birinin azası olduğunu görmek, birine bir husuusta yardım ve destek veremeye delalet eder.
  2. ........ üyeyim

........ üyeyim

bacılarım bakıyorum da herkez bir yerlere üye facebook , twitter fln ama ben üye değilim siz nereye üyesiniz merak ettim:fırtına::pasi::pasi:
  3. Facebook Nasıl üye olacağım diyenler buraya

Facebook Nasıl üye olacağım diyenler buraya

facebook a kaydol facebook üye ol facebook kayıt ol sayfası Hala Facebook'a üye omlayanlar varsa ve nasıl yüe olacaklarını bilmiyorlarsa, bu yazımızdao arkadaşalrımıza yardımcı oluyor ve Facebook üyeliği hakkında merak edieln tüm biklgileri aktarıyoruz Melek'ler:) Facebook Nasıl üye olacağım 1. Öncelikle Facebook sitesine giriniz. Giriş için tıklayın. 2. Sitede Aşağıdaki resimde...
  4. MEB Vitamine Nasıl Üye Olacağım Diyenler Buraya

MEB Vitamine Nasıl Üye Olacağım Diyenler Buraya

Meb Vitamin Kayıt Meb Vitamin Kaydolma Sevgili melekler, MEBnın ücretsiz hizmeti Vitamin parmaklarınızın ucunda. Siz de bu uygulamadan yararlanmak ve Meb Vitamin Kayıt olmak istiyorsanız aşağıda ki Meb Vitamin Kaydolma bilgilerini inceleyin ve uygulayın... Mab vitamin ttnet destekli bir hizmettir. Bu hizmetten faydalanmak için; Meb vitamin sitesinde, meb vitamin kaydol sayfasına...
  5. youtubea üye olmak istiyorum

youtubea üye olmak istiyorum

Merhaba.Yotutubea üye olmak istiyorum ama bunu nasıl yapacağım, yardım ederseniz çok sevinirim.Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş