gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

slikon dudaklar :)

Konu, 'Kadınca' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

Beğendiğimden değil sadece silikonlu dudaklar çok çirkin duruyo.dudaklar resmen patlayacak gibi gülüşleri bile bozuyo çok kötü olmuş hepsi bence.

Young bride ve miss angel bunu beğendi.
  2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bencede kesinlikle çok komik duruyo. İnsanların en güzel hali doğal halleri die düşünüyorum silikondu estetikti israf bence bunlara veriler para. Tabi estetik olması gerekli haller vardır kaza vs. geçirmiştir ona bişey demem ama durduk yerede estetiğe silikona karşıyım. Benim nacizane düşüncem bu yönde :)

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyy ben bunları gece rüyamda görsem korkarım yaaaa:D:D:D
    teşekkürler cnm paylşm için:)

ebru58 bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Çok çirkin duruyorlar:D:DYa insanlar Allah'ın yarattığı şeyleri neden değiştirmeye çalışırlar anlamamki.Sağlık açısından çok fazla sorun teşkil eden görüntüler olur estetik yapılır ona birşey demiyorum ama her yaşın kendine göre güzelliği olduğu kadar bize bahşedilenlerle oynayıp onları değiştirmenin de çok büyük günah olduğunu söylemem lazım.Artı bu dudaklar böyle patlıcak gibi duruyor orası ayrı mesele de birde hissiyatı alıyor estetik ve botox anacım neye yaradı zevk almadıktan sonra napacan bu köfte dudakları şişirmeyi pehhh hahaha

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Biz sevmiyoruz cnm benim ama erkeklerde böyle seviyor galiba baksanıza bu kızların havasına

6. FairyTale

FairyTale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    ıyyyyyyy töbe töbe goril dudağı gibiii Allah en güzelini yaratmış ne gerek var ...

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG][​IMG] Afedersiniz ama bildiğiniz Maymuna benzemiyorlarmı.. Töbe töbe..

ebru58 bunu beğendi.
  8. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Böykkk kova nerde acilll böykkkk :D:D

ebru58 bunu beğendi.
  9. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha hahaha hahaha öldüm gülmekten [​IMG]

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    doğal halini seviyorum :D

11. nejlaa

nejlaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel oluyum derken daha beter olmuş bunlar:)

12. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28

çok kötü duruyor yaaa bu ne böyle, ben korktum:)

13. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok korkunçlarr

14. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    çok kötü yaaaaaaaaa bööööö

15. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bunlar slikonu bayağı bayağı abartmışlar:D:D Güzel olmak yerine iğrenç olmuşlar :) Yazıkkk o kadar da para verdiler bir işe yaramadı daha da çirkin oldular :D:D

Bu arada kızlar, bu hatunlar normal halleriyle sizi korkuttu, iğrendirdi, bir de size öpücük attıklarını düşünün, kocaman kalınn dudağa benzer garipten birşeyin size uzandığını düşünsenize hahaha

slikon dudaklar :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dudaklar

dudaklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dudaklar

Dudaklar

Rüyada üst dudaga göre, alt dudagi görmek daha hayirlidir. Bazi yorumculara göre; dudaklar akrabaliga yo-rumlanir. Üst dudak erkek ve alt dudak kadin akrabayi temsil eder. Rüyada üst dudagin yerinden kopmus veya kesilmis oldugu-nu görmek, nimet ve malinin eksilecegine, bunu alt dudakta gör-mek karisinin vefatina, yahut ondan ayrilacagina delalet eder.Kirmanî'ye göre; rüyasinda iki dudagini...
  3. Dudak

Dudak

Düzgün dudak sözü etkili söylemeye, akraba ve dostların hayırhah olmalarına, Dudak insanın rızkına, sırlarına, kapı kilidine, yeme ve içmeye, sevinç ve kedere, Dudak yarılması birinin gıybetini yapmaya, dudakta uçuk çıkması sevinçli bir durumun ortaya çııkmasına, Dudağın pörsümesi, solması ve göğermesi yaşlanmaya, hastalığa yahut vefata, Dudak bazen eşe, bir şeyin iki yakasına delalet...
  4. Hande Acar'ın Dudağına Yaptırdığı Slikon Sosyeteyi Şoke Etti...

Hande Acar'ın Dudağına Yaptırdığı Slikon Sosyeteyi Şoke Etti...

Hande Acar Dudak Slikonu Hande Acar'ın Şok Eden Dudak Slikonu İşte bir skandal daha güzel oldum sanan bu kişiler acaba aynaya bakmıyormu...Kendi halinden rahatsızlık duymuyormu...Allahın verdiği güzelliği böylesine bozanlar işte bu hale gelir belasını bulur....İşte bir başka slikonlu dudakların rezilliği... Astaş'ın davetine eşi Erdinç Acar ile katılan ve projeyi yakından inceleyen...
  5. Slikon emzirmeye engel midir?

Slikon emzirmeye engel midir?

Gögüs slikon estetik fiyatları Selam kızlar günümüzde birçok bayanda gögüs estetiği bulunmakta peki sağlıklımıdır emzirmeye bir engeli varmıdır sızler için araştırdım Bence en iyisi yine slikon takmadan büyütmenin yollarını aramak Silikonlu meme protezlerinin vücuda olan etkileri belki de tıp tarihinde en çok araştırılmış konulardandır. Silikon dolgulu meme protezlerinin üretiminin yapıldığı...

Sayfayı Paylaş