gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Slimlipo yaptıranlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar Slimlipo yaptırmak istiyorum da sormak istiyorum. Siz yaptırdınız mı hangi bölgelerinize, iyileşme sürece, ne kadara yaptırdınız ve en önemlisi de memnun kaldınız mı bende yaptırmayı düşünüyorum. Dr Coşkun levent taşçı diye bir isim var aklımda ama yine bilgiye ihtiyacım var teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. tomar

tomar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o:bob:p.dr.leven taşçı ve ekibine teşşekür ....:hayal:
    Merhaba ben aralık ayında nişantaşı superplast op.dr.levent taşçı hocama slim lipo yaptırdım.hocamı ilk defa tv seğretmiştim.çok tatlı insana güven duygusu veren mimikleri bilmiyorum hayrana hayran seğrediyordum...son teknolojileelr donatılmış aletlerle yaptığını söyledi...başladım hocama ait mesajları okumaya..yaklaşık 400 mesaj okudummm...herkes çok memnun olduğunu yazmıştı..benim şikayetim bel ve etrafındaki yağlar bide kalça idi...devamlı yürüyüş yapıyordum..tamam tabikide etkisi oluyor ama yanlarım göbek tamamen gitmesi için 7-8 sene çabalamam gerekirdi...hocamdan randevü aldım.....randevüye gittiğimde ordaki bütün çalışanlar güler yüzü karşılamaları beni doğru adresteyim dedirtti..içeriye girdiğimde hocamın konuşmaları ,sıcaklığı, sevimliliği beni mutlu etti...yanlardan giderse bayağı iyi olur dedi...bir sürü resim gösterdi.....hepsi sonraki halleri süperdi...büyük bir heyecanla ameliyat günü aldım.genel anestesi olmaması beni çok mutlu etti..çünkü hiç sevmiyorum...hocam benden çıkan yağları gösterdi bileee...üstümden büyük bir yük kalkı gibi geliyordu...3 gün sonra bandajları almaya gelirsin dedi hocam....çok heyecanlanıyordumm.bir an 3 gün geçse ve görsem diye...korse giydirdiler...3 gün sonra ameliyattan önce ve sonraki halimi hocam bana gösterince çok şok oldummm....göbek kalça yanlar erimiş ve gitmişti...ki şişler olduğu halde bile süper bir sonuç....o anda hocama sarılamk geldi içimden inanın....çok mutlu olmuştummm...hocammmm siz süperin de ötesindesinizzz...harikasınızzzz...hocam sizi çok seviyorummmmmm....siz ve ekibinizzz hepinizzz harikasınızzzz..süper plastta çalışan tüm herkese çok teşşekkür ediyorummmm...ilgileri alakaları davranışları süperrrrrrrr.hepiniz harikasınızzzz...hocam başta siz harikasınız.... iyiyki varsınızzzzz......sizi çok ama çok seviyorummmmmm....arkadaşlar bence hiç tereddüt etmeden benim gibi sorunları olan herkes hocamla konuşun derim...ve değişimin tadını benim gibi çıkarın....HOCAMMMM SİZE NE SÖYLESEN BOŞ GELİYOR BANA....SİZE SÖYLEYECEKLERİMDE KELİMELER YETERSİZ KALIYORRR...HARİKANINDA ÜSTÜNDE BİR YERDESİNİZZZZ.....SÜPERRRRRRR SÜPERRRRR SÜPERRR
    SİNİZZZZ....

Slimlipo yaptıranlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar mayıs 2011 aşılama yaptıranlar kimse varmı ???? 6 nisanda aşılama yaptırdım 28 nisan adet günümdü geçti hala adet olmadım çok mrk ediyorum...
  2. Slimlipo Hakkında Bilgiler

Slimlipo Hakkında Bilgiler

slimlipo nedir nasıl uygulanır avantajları dezavantajları uygulanışı fiyatları ile ilgili bilgiler burada melekler Gün geçmiyor ki kadınlar güzellik uğruna türlü türlü yolları denemsinler melekler:) Özellikle şikayet edilen konuların başında fazla yağlar geliyor tabi.Bunun için en sık kullanılan yöntem liposuction (yağ aldırma) yöntemi biliyorsunuz.Şimdi bahsedeceğimiz yöntemse liposuctiondan...
  3. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar

kızlar aşılama yaptran var mı
  4. ütüleme epilasyon yaptıranlar

ütüleme epilasyon yaptıranlar

ütüleme epilasyon yaptıranlar varsa iyi olumlu ve olumsuz varsa etkilerini yorumlarını öğrenebilirmiyim tüylere karşı nasıl etkilimi bide ağrı eşiğim çok düşük canım yanarmı yorumları bekliyorum
  5. Slimlipo yaptırdım Slimlipo  yaptıranların yorumları

Slimlipo yaptırdım Slimlipo yaptıranların yorumları

Sevgili doktorum Coşkun Levent Taşçı Bey'i görüntüsüyle ilgili rahatsızlık duyan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim..Benim gibi iğneden korkan bir insanı operasyon öncesi ve sonrası en ufak bir acı hissettirmeden mükemmel bir şekle ulaştırmistir harika insan.. Çocuk sahibi 35 yaşına gelmiş hala basen ve kalçalarından dolayı kompleks duyan biri olarak kapısını çaldım..Hayatınızda...

Sayfayı Paylaş