gebe
  1. serife35

serife35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

slm arkadaslar acil cvp lütfen

Konu, 'Gebelik' kısmında serife35 tarafından paylaşıldı.

benim iki gün önce karnm agridi adet oldm gibi az bi kan gldi snra majezik 100 ml bi tane hap ictim ertesi gün adet kesildi ve hamilelik testi yaptim hamileymisim attigim majezigin bebege zarari olurmu acele cwp bnm durumuma hic düsmüs olan war mi ????????????????????????

2. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

canım hapın içindeki kağıda baksana gebelikte kullanım yazar veya gebelikte kullandıktan sonraki yan etkileri allahım inşallah korumuştur

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ben ikinci hamileleğimde bilmeden check-up yaptırdım birde diş çektirdim haliylede birsürü antibiyotik aldım daha sonra günüm geçince hamile olduğumu öğrendiğimde senin gibi panik sardı beni doktora sordum birşey olurmu diye bana gün geçtikten sonraki 10 güne kadar bir zarar olmayacağını söylemişti canım bu kadar diyebilirim yinede doktoruna danışmanda fayda var.Umarım hiçbir sorun çıkmaz sıkma canını

4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bende hamile kalmadan önce baya agir ilac aldim dogal haliyle panikledim ama dr. bebek daha cok ufak lac sadece kanda kaliyor korkulucak birsey yok demisti

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım herhangi bir sorun olacagını düşünmüyorum günün fazlada geçmemiş ama sen inede hekime danış.. İnş. hayırlısıyla doğurusun bebeşini..

6. serife35

serife35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cok saolun yaa ama ben doktora gittim bes haftalik dedi hapla ilgili bisi olmas dedi ben alamanyadayim doktor alman oldugu icin majezik hapini bilemedii insallah hayirlisi ile olur saolun ALLAH razi olsn ilginiz icin

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

selam kızlar bende çok sancılı bi adet geçirmeye başladım ve sancılara dayanamayıp 200mg iki tane majezik içtim normalde ilk iki gün çok yoğun olurdum bugün üçüncü günüm ve adetim çok az oluyor hamilemiyim acaba die test yaptım negatif çıktı atmadım bi süre beklettim ikinci çizgi çok belirsiz gibi görünür olmuş sizce ilaçtan dolayı mı az geldi yoksa hamilemiyim

slm arkadaslar acil cvp lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tecrübeli arkadaslar acil yardim lütfen!!!

tecrübeli arkadaslar acil yardim lütfen!!!

mrb ben yeni üye oldum. 3 yillik evliyim ve artik cocuk istiyoruz bu ay denedik adetime 9 gün var ve 1 haftadir tuhaf degisikler var bende. beklemek ne kadar zormus daha ilk denemede beni bu kadar stres sardi. simdi benim son adetim eylülün 1 iydi ve ben 24-25 günde bi adet oluyorum normalde. bu ayin 8,10,12,14 ünde ilsikiye girdik. son 1 haftadir da karnima asiri dercede sislik ve gaz var ve...
  2. Acil cvp lütfen

Acil cvp lütfen

bel ağrısı gebelik belirtisimidir SIRT AGRISI HAMİLELİGİN BELİRTİSİMİDİR KARIN AGRISI SIK İDRARA CIKMA İDRARDAN SONRA YANMA HAFİF BULANTI HİSSİ HAMİLELİKLE ALAKASI VARMI YARDIMCI OLUN ADETİME 13 GÜN KALDI:grev::pasi::fırtına::pasi::hula::hula::hula::hula::pasi:
  3. acil cvp

acil cvp

Kız arkadaşımla terli dönemi bi hafta gecikmisken sürtünme yoluyla birlikte olduk.üstüne bosaldim.hemen temizlendi. Fakat sonrasında yine regl olmadı. Test yaptiramiyor çok tedirginiz lütfen yardımci olun. İlişkiye 2-3 haziranda girdik hala olmadi
  4. slm arkadaslar

slm arkadaslar

Ben ekim ayni 23 de hasta oldum benim her zaman 7 gunu one atliyo yani 16 sinda hasta olcaktim iki kere evde test yaptim cikmadin kan test tide yaptirsami
  5. acil cvp alabılırmıyım

acil cvp alabılırmıyım

hocam iyi gunler ben yaklasık 2 aydır cocuk tedvısı goruyrum yumurtam cok oldugundan yumurtalarım catlamıymus gecen ay adetımın 3 gununde catlatma ıgnesı oldum ve tekrar regli gorebılmem ıcın hap kullndım hap bıttıkten 1 hafta sonra dktruma gıttım ve yumurtamın catladıgını soyledı tekrardan catlatma ıgnesı vurdu gebe kalama rıskın yuksek dedı ben 3 haftadr regli olmadım gecen hafta kasık...

Sayfayı Paylaş