gebe
  1. lices

lices Forum Okuru

slm arkadaslar

Konu, 'Kadınlar' kısmında lices tarafından paylaşıldı.

Ben ekim ayni 23 de hasta oldum benim her zaman 7 gunu one atliyo yani 16 sinda hasta olcaktim iki kere evde test yaptim cikmadin kan test tide yaptirsami

tusemmm bunu beğendi.
  2. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Cnm benim burdanda cevaplayim aklina takiln olursa forum ssohbet sayfasi var bszen dikkatimizi cekmeye biliyr. Yani subhn varsa addtinde gectiyse kan testi garanti tabiki bazen daha dogrusu adeti duzenli olan birininde senede birkez gunu degisebilir gec adet gorebilir ins gebeliktendir ama kan testi garanti olur .tetayli bilgi verirsen daha cok yardimci olurum hic adet gunjn sasmazmi mesala ne kadarlik evlisin kist feln vs. Varmi

3. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Ve uye olursan yani istersen sohbet bolumunu ancak oyle kullanabilirsin uye olmadigini fark etmedim ama istemezssende burdan yazabilirsin tabi

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba hcg testi yaptırın net sonucu alırsınız.Plano testler hatalı sonuç verebiliyor..

slm arkadaslar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadas

arkadas

ARKADAŞ 2157 - İbnu Ömer (radıyallâhu anhümâ) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselam) buyurdular ki: "İnsanlar yalnızlıktaki (mahzuru) benim kadar bilselerdi, hiçbir atlı tek başına bir gececik olsun yol yapmazdı." Buhârî, Cihâd 135; Tirmizî, Cihâd 4, (1673). 2158 - Said İbnu'l- Müseyyeb (rahimehullah) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki:...
  2. Arkadaslar... :)

Arkadaslar... :)

*Kadinlarin Arkadaslari: Bir kadin butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah kocasina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Kocasi karisinin en yakin 10 arkadasini aramis ve hicbiri karisinin kendisinde kaldigini onaylamamis. * Erkeklerin Arkadaslari: Bir adam butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah karisina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Karisi kocasinin en yakin 10 arkadasini...
  3. slm!!!!!!

slm!!!!!!

mrhaba arkadaşlar !!! bn taze mlk !!!!! bu site harikaaaa!!!!!!!!!! :DDDD:işyeri: ev okl falan drkn dinlenme yerni sonnda bldm!!!! kuruculara teşekkürler !!!!!!!!!!!! :DDDDD
  4. slm arkadaslar  acil cvp lütfen

slm arkadaslar acil cvp lütfen

benim iki gün önce karnm agridi adet oldm gibi az bi kan gldi snra majezik 100 ml bi tane hap ictim ertesi gün adet kesildi ve hamilelik testi yaptim hamileymisim attigim majezigin bebege zarari olurmu acele cwp bnm durumuma hic düsmüs olan war mi ????????????????????????
  5. Slm

Slm

Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım reng iki gün kala kan testi yaptım 28.19 çıktı ve suan belim çok kötü ağrıyor kalkıp oturamiyorum normal mi ? Ltf yardım edin

Sayfayı Paylaş