gebe
  1. ZOR_KIZ_YASMİN

ZOR_KIZ_YASMİN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Slm Ben Yasmİn

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında ZOR_KIZ_YASMİN tarafından paylaşıldı.

:)SLM BEN YASMİN HERKESE SELAM:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Slm Ben Yasmİn
    slm yasmin hoş geldin;)keyifli paylaşımlar arkadaşım;)

Slm Ben Yasmİn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. slm ben geldımmm:)

slm ben geldımmm:)

slm ben ızmırden buse :melek:
  2. slm ben geldım

slm ben geldım

slm ben murat hacker murat
  3. slm ben tasarımcı

slm ben tasarımcı

slm arkadaşlar halkanıza en son katılan şu anda benim; ki ben tasarımcı olmama rağmen kendi hayatının tasarımını yapmaktan mutlu olmayan birisiyim. işteeeeeee bu nedenle bu gün tasarım dışı bir faaliyet olarak, akşam kafamı yastığa koyduğumda kendin için ne yaptın (anlaşıldığı üzere bencilimdir) sorusuna cevap olması için sitenize kaydoldum..
  4. slm arkadaşlar ben katıldım

slm arkadaşlar ben katıldım

bir sorum olacak bana yardımcı olabilirmisiniz adettimden 3 gün geçtiktek sonra sağlıkocağıında kan testi yaptırdım pozitif cıktı yanlız doktor değerinin düşük olduğunu söyledi en az 1 hafta geçmesi gerekir dedi şu an 10 gün geçti bende acırı derecede akıntı geliyor bu gebeliktenmi yoksa başaka birşeydenmi kirs faalan olduğundada gebbelik gibi pozitif cıkıyormuş diye duydum böyle bişey...
  5. yasmini

yasmini

mrblar geçen ay doktora gittim bende 3 cm lik bir kistimin olduğunu söyledi ve bana yasmini ilacını verdi ve ilacı kullandım şuan ilaç biteli 3 gün olacak ve hala adet olmadım sizce ne zaman adet görürüm kaçıncı gün adet olurum beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

Sayfayı Paylaş