gebe
  1. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0

slm ilk öncelikle

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında orjinal-catlaq tarafından paylaşıldı.

mrb arkadaşlar yeni üye oldum ben 18 yaşındayım 4 aylık ewliyim bebek istiyom idrarimde yanma var ama sıklıkla deil ve sıkla lavaboya cıkıyom doktor bana folbiol verdi adetime 16 var sırtım agrıyor cok nadirde midem bulanıyor acaba hamilemiyim cok istiyom:grev::grev::grev: acil cvp yazın lütfen

2. prensessewgi

prensessewgi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bebegım zannetmıyorum ya

3. bir melek diliyorum

bir melek diliyorum Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım regline 16 gün varsa ancak yumurtlama döneminde olabilirsin.bir önceki aydan hamile değilsen yani üstüne görmediysen bu ay henüz hamile kalmış olma ihtimalin çok düşük kalmış olsan bile belirti hissetmen imkansız...

4. orjinal-catlaq

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben gecen ay adet görmeden 3 günce hafif kan gördüm 3 gün sonrada adet oldum doktorum bana forbiol ilac verdi kullanıyom cok istiyom bebegimin olmasını adetim ayın 20sinden 20sine oluyorum peki yumurtlama dönemini nasıl ögrene bilirim ve ilişkiden sonra ayaklarımı kaldırıyorum ya işallah olurum bu ay :( :(

5. bir melek diliyorum

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım yumurtlama dönemini hesaplamanın çeşitli yöntemleri var hatta internette takvimleri bile var.internetten bulabilirsin ama basit bir yöntemi regl tarihinden geriye 14 gün say yani ayın 20 sinde olacaksan senin yumurtlama günün 6. sı olması lazım.yani bence sen bugünlerde başla çalışmalara ve gün aşırı çalış.özellile 6 sı önemli o gün mutlaka bi çalışma yap ve dik ayaklarını.belinin altınada yastık koy.forbiol ne ilacı bu arada?

6. orjinal-catlaq

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler cvbn için işallah hamile olurum ( AMİN ) doktor verdi kullan 4 ay sonra gel dedi vitaminmiş hamile kalmam için

7. papatya23

papatya23 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bır melek dılıyorum arkadasım folbıol folıkasıttırr sana vermedımı doktorun??? gunde 1 tane alınmasıı gerekıyorr...

8. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    eğer geçen aydan hamile kalmadıysan bu ay hamile olman biraz zor.çünkü tam bu dönemler yumurtlama dönemin gibi duruyor.hatta kasık ağrılarında yumurtlamanın belirtisi olabilir.

9. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    hem hayatım daha çok gençsin,üzülme ve stres yapma inşallah sende hamile kalırsın.sevdiğin insanla evliliğin tadını çıkarmaya bak.:)

10. bir melek diliyorum

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

:) folik asitmiydi o . kullanıyorum tabi canım hamile kalmadan 2 ay önce başladım kullanmaya ama folic plus kullanıyorum ben folbiol u duymamıştım :)

11. orjinal-catlaq

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar işallah bir melegim olur işallah cok istiyom geceleri aşırı lavabo ihtiyacı duyuyom ve aşırı agrım oluyor cıktıktan sonra sırt agrısı karın agrısı cok hafifte midem bulanıyor pek deil bu ay işallah olur amin :(:(:(:(

12. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43

canım benim bu belirtiler sanki biraz idrar yollarınla ilgili bir problemede işaret ediyor.bence dikkat et kendine.yada böbreklerindede bir problem olabilir,kum döküyor olabilirsin.

slm ilk öncelikle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. slm   :)

slm :)

slm... ben hülya istanbulda yaşıyorum 21 yaşındayım.. okulum bitti ve işsizler kervanına katıldım.. :) :dancing:
  2. slm!!!!!!

slm!!!!!!

mrhaba arkadaşlar !!! bn taze mlk !!!!! bu site harikaaaa!!!!!!!!!! :DDDD:işyeri: ev okl falan drkn dinlenme yerni sonnda bldm!!!! kuruculara teşekkürler !!!!!!!!!!!! :DDDDD
  3. slm :)

slm :)

selamlar ben arzu foruma yeni katıldım inş ii anlaşırız :D
  4. sLm..

sLm..

Merhaba herkese; Ben damLa KocaeLi'den yazmaktayım 20 yaşındayım. Burayı tesadüfen buldum hoşuma gitti, öyLe işte. .:):) :slm::şerefe:
  5. Slm

Slm

Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım reng iki gün kala kan testi yaptım 28.19 çıktı ve suan belim çok kötü ağrıyor kalkıp oturamiyorum normal mi ? Ltf yardım edin

Sayfayı Paylaş