gebe
  1. bebeko

bebeko Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

slm kızlar lütfen cvb

Konu, 'Gebelik' kısmında bebeko tarafından paylaşıldı.

dhea adet gecikmesi cvb :hey:slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım.sürekli yorumlarınızı sorularınızı takib ediyordum.bende bebek istiyorum ama bi sorun olmadığı halde olmuyo.herkesin farklı farklı bi türlü anlayamadım ya.test yaptım ikinçi cizgi haifden belirdi ama çok sonra.daha sonra azda olsa adet gördüm yine yaptım test bu sefer yarım saat içinde belirdi haifden çizgi.bulantılarım var ara ara ama psikolojik olabilir diye düşünmemeye çalışıyorum ama elimde değil kızlar kanda baktıracam ama doktor yoktur diyo.adet gecikmesi olması lazımmış ama benim çevremdeki genelde tüm tanıdıklarım normal adet görerek hamile kaldılar.kafama takıldı ya.bu doktorlar neden böle yaparlar.istisna diyolar onlara ama kimi dinlesem kanamalı hamilelik.istisna değil bence bunlar olabiliyo lütfen beni bilgilendirirsenis sevinirim.

2. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    oncelıkle hosgeldın.......doktorların dedıgı bır nevı dogru cunku gercekten cok nadır olabılıyor boyle durumlar.....zaten regl tarıhın gecerse bıkac gun yada bır gun ozaman zaten test yapabılırsın....o senın dedıgın durumlar gec dollenme oldugu zaman olur ama ondada ufak leke gelır kanama seklınde degıl de...o da zaten ustune gorme olarak ısımlendırılır......olası bır gebelık ıcın adetının gelmemesı gerek yanı....evet bulantılarda psıkolojık olabılır cunku bulantılar hemen bellı etmez kendını......ıcın rahat etmezse saglık kurulusuna gıderek bır kan testıyle ıcını rahat ettırebılrısın.....

slm kızlar lütfen cvb konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. slm kızlar....

slm kızlar....

slm kızlar kocaelinin kızları izmitin kızları izmitli kızlar izmitin kaşarları merhaba kızlar.. ben kocaelinden özlem.. burası çok güsel.. ve eminim bi sürüde arkadaşım olcak.. :cheer2:
  2. slm arkadaşlar bir fikir verin lütfen

slm arkadaşlar bir fikir verin lütfen

mrb arkadaşlar benim adetime normalde 2 var ama gecen ay ilaç kullandım die 22 sinde oldum sırtım agrıyor sürekli ama böle cok bir agrı deil göğüs ucum dokununca agrıyor sık sık idrara cıkıyom eşimle bugün yaşadım ilişki esnasında karnımın alt bölgesi agrıyordu bazende kasıgımda agrı deilde ona benzer bişi oluyor ve normalde benim adetime yakın 10 falan kala sivilcemde cıkıyordu yüzümde...
  3. slm arkadaslar  acil cvp lütfen

slm arkadaslar acil cvp lütfen

benim iki gün önce karnm agridi adet oldm gibi az bi kan gldi snra majezik 100 ml bi tane hap ictim ertesi gün adet kesildi ve hamilelik testi yaptim hamileymisim attigim majezigin bebege zarari olurmu acele cwp bnm durumuma hic düsmüs olan war mi ????????????????????????
  4. slm kızlar sorum var

slm kızlar sorum var

kızlar acil bir sorum var 29 yaşındayım deli gibi bebek istiyorum ama iki üç gündür fark ettiğim bişiy var sağ kasığımda pıt pıt atıyoo bişiyler var sanki aralık 16 sında adet oldum yumurta çatladı galiba 28 günde bir adet oluyorum.göğüslerim sızlıyo acıyo elleyemeiyorum.neden dir acil cvp verin lütfen çok sıkıldım her ay beklemekten
  5. slm kızlar :)

slm kızlar :)

selam kızlar bende katıldım aranıza:pasi:

Sayfayı Paylaş