gebe
  1. nesrıne

nesrıne Forum Okuru

slm kızlar sorum var

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında nesrıne tarafından paylaşıldı.

kızlar acil bir sorum var 29 yaşındayım deli gibi bebek istiyorum ama iki üç gündür fark ettiğim bişiy var sağ kasığımda pıt pıt atıyoo bişiyler var sanki aralık 16 sında adet oldum yumurta çatladı galiba 28 günde bir adet oluyorum.göğüslerim sızlıyo acıyo elleyemeiyorum.neden dir acil cvp verin lütfen çok sıkıldım her ay beklemekten

slm kızlar sorum var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. slm kızlar....

slm kızlar....

slm kızlar kocaelinin kızları izmitin kızları izmitli kızlar izmitin kaşarları merhaba kızlar.. ben kocaelinden özlem.. burası çok güsel.. ve eminim bi sürüde arkadaşım olcak.. :cheer2:
  2. sorunum var sorum olacak??

sorunum var sorum olacak??

slm adminlerim dün gece mesaj adetim 1000 di sabah girdim baktım düşmüş mesaj sayım neden acaba merak ettim uamrım bir yanlışım yoktur.ben tekrar 1000 yaptım bu sefer düşmedi diğer mesaj sayılarım ne odlu halen anlamadım..ilginizee.teşşekürlerr
  3. slm kızlar lütfen cvb

slm kızlar lütfen cvb

dhea adet gecikmesi cvb :hey:slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım.sürekli yorumlarınızı sorularınızı takib ediyordum.bende bebek istiyorum ama bi sorun olmadığı halde olmuyo.herkesin farklı farklı bi türlü anlayamadım ya.test yaptım ikinçi cizgi haifden belirdi ama çok sonra.daha sonra azda olsa adet gördüm yine yaptım test bu sefer yarım saat içinde belirdi haifden çizgi.bulantılarım var ara...
  4. sorum var....

sorum var....

merhaba bana yardimci olan birisi varmi?
  5. slm kızlar :)

slm kızlar :)

selam kızlar bende katıldım aranıza:pasi:

Sayfayı Paylaş