gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

slm klomenle hamile kalanlar yazabilirler mi ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ben bu ay ilk defa klomen kullandım adetimin5. günu başladım gnde 2 kez ve pazarrtesi gnu doktora gdcem inş gzel ve lumlu haberlerle karşılaşırım klomen % 90 1 gebelik oluşuyor inş olur tum iteyen arkadaşlarımızn klomnle hamile kalnlar var ise lutfen vep atın bekliyorum teşekkurler

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Klomenle Hamile Kalanlar linkimizden klomenle hamile kalanlarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz :)

slm klomenle hamile kalanlar yazabilirler mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomen klomen tedavisi kullanımı klomenle hamile kalanlar kullananlar Melekler, aranızda Klomen kullanan ve/veya Klomen kullanarak hamile kalan var mı acaba? Varsa burada bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
  2. klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ? bi istatistik oluşturalım dedim ... hadi bakalım oylayın :Dancing_angry:
  3. poc hastasıyım klomen kullanıyorum hamile kalanlar varmı?

poc hastasıyım klomen kullanıyorum hamile kalanlar varmı?

anne olmak istiyormsevgili melekler amma velakin ben yaklaşık 4 yıldır istiyorum ama olmadı olmadı klomen 2. ayım insallah hamıleyımdır adeıme 1 hafta var
  4. Klomenle hamile kalan varmı?

Klomenle hamile kalan varmı?

Klomen tedavisi, kısırlık (infertilite) şikayeti olan kadınların yumurtalıkların uyarılması amacıyla kullanılan ilaçtır. Genellikle tüp bebek tedavisi öncesinde kadınlarda yumurtlamayı sağlamak amacı ile yumurta çatlatma iğnesi ile birlikte kullanılır. Bu tedavi sonucunda kadınların %75’inde yumurtlama görülmekte ve bu kadınların da yaklaşık %35’i (Klomen tedavisi uygulan 100 kadından yaklaşık...
  5. Ella kullandım lütfen kullananlar hamile kalanlar yazabilir mi ?

Ella kullandım lütfen kullananlar hamile kalanlar yazabilir mi ?

Merhaba ben ilişkiden sonra 5.ci günü Ella kullandım fakat adetimden 18 gün geçti hala adet olmadım karnım çok şişti miğdem bulanıyo sizde hamile kalmış olabilirmiyim yoksa ellanın yan etkilerimidir ?

Sayfayı Paylaş