gebe
  1. Kayıtsız Üye ayse

Kayıtsız Üye ayse Forum Okuru

slm vücut ısısına göre yumurtlama nasıl oluyor yardım edermisiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye ayse tarafından paylaşıldı.

slm kizlar sizleri surekli takip ediyorum ben yurtdisinda yasiyorum benimde ymurtlama problemim var ama anlamadigim bsiey var vucut isii once duseceek sonra yukselincemi yumurtlama oluyo bebek yapmak icin en uygun gunu nasil saptyabiliriz

slm vücut ısısına göre yumurtlama nasıl oluyor yardım edermisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vücut Şeklinize Göre Nasıl Giyinmelisiniz

Vücut Şeklinize Göre Nasıl Giyinmelisiniz

Kızlar hepimizin vücudumuzda sevmediği gizlemek istediği yerleri vardır...Fakat vücudunuzu tanırsak ve nasıl giyinmemiz gerektiğini bildiğimiz sürece vücudumuzun güzel yanlarını ortaya çıkarmamız mümkün :tik: Beş temel vücut şekli Armut: Kalçalar ve baldırlar bel ve göğüs bölgesine oranla daha geniş, omuzlar dar. Kum saati: Kıvrımlı ve ince ancak zayıf değil; göğüs ve kalçalar kabaca aynı...
  2. yardım edermisiniz?

yardım edermisiniz?

saçım kıvırcık ve ben bunu dalgalı istiyorum. napabilirim?
  3. Vücut Yapınıza Göre Nasıl Besleneceksiniz ?

Vücut Yapınıza Göre Nasıl Besleneceksiniz ?

vücut yapısı vücut yapısına göre diyet beslenme vücut yapısına göre diyet beslenme ile ilgili bilgiler burada melekler. Fazla kilolar kadınların ortak sorunu melekler :) Bunun için spor salonları doluyor, zayıflama ürünleri kapış kapış gidiyor. Kimisi azmin zaferine kavuşuyor kimisi de verdiği kiloları fazlasıyla geri alıyor. :) Yine de vazgeçmeyin diyoruz ve size vücut tipinize göre beslenme...
  4. Vücut Tipinize Göre Nasıl Giyineceksiniz ?

Vücut Tipinize Göre Nasıl Giyineceksiniz ?

vücut tipine göre giyim vücut tipine göre kıyafet seçimi "]Şık ve tarz giyinmek, sadece o sezonun modasını takip e dip uygulayarak olmaz melekler :) Kişinin modası kendine yakışandır. Eğer trendy diye mini bir elbiseyi bacaklarımız düzgün olmadığı halde giyersek, giydiğimiz elbise en ünlü modacının kreasyonundan bir parça olsa dahi berbat bir görüntü veririz. Bunun için vücut tipine...
  5. Facebook hesabı nasıl açılır bana yardım edermisiniz

Facebook hesabı nasıl açılır bana yardım edermisiniz

Kime sorsam face hesabı var, artık msn tarih oldu. Ben de facebook hesabı istiyorum nasıl açacam bilgi verin lütfen melekler......

Sayfayı Paylaş