gebe
  1. nurc

nurc Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

slm yardıma ıhtıyacım var kardeşlerimm

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında nurc tarafından paylaşıldı.

merhabalar biz evleneli 1 sene oldu eşim yurt dısında beni goturmk ısıtyor ama nereye gıtse bıze ev vermıyorlar kımse yardımcıolmuyorr..kırlık daıre bulsak gıtcemm cok sıkıtntı cekıyoruz Allaha sukur bundada hayır vardır bugun 4444 tane salaten tfrıcıye duasına baslıcam bırazdan arkadaslar bana yardımcı olmak ısteyen lutfen okudugu kadar ssayaısını bıldırsın yardımızaa ıhtıyacımm varr ınsallah ALLAH HERKESıN YARDIMCISI OLSUNNN

2. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    ins. en kisa zamanda evinizi kurarsiniz.
    Yasin süresini de oku her mübinde. 3 veyat 7 kere Mübin Duasi oku faydali olur.

ben size Salaten Tefciriye 50 tane okudum simdilik devam edince yazarim.

Allah kolaylik versin.

3. nurc

nurc Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Allah razıl olsunn cokk teskur edıyorum Allah sızı cennetıne koysun efendımızee komsu olun ınsallahh...

19bjk03 bunu beğendi.
  4. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Amin Amin ...o kadar güzel Dua ki Allah senden Razi olsun ins. en kisa zamanda gönlünüze göre eviniz olur.

ben 400 tane daha okudum ins. faydam olur.

5. nurc

nurc Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    saolsın can kardesımm

slm yardıma ıhtıyacım var kardeşlerimm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımınıza ıhtıyacım var :)

yardımınıza ıhtıyacım var :)

fıkrınıze ıhtıyacım var sacrengımı degıstırmek ıstıyorum ama bı turlu karar veremedım resımlerımı ekleyıp bana fıkır vermenızı ıstıyorum yanı tum renklerı denedım de renk kartelası gıbıyım fındık kabugu az sarısın halım buda sarısın olan halım kahve galıba bu ya kızıl olan esmer olan pembelı olan halım yanı dorelı kahve ya cok...
  2. Yardima ihtiyacim var

Yardima ihtiyacim var

Siteye üye olali cok oluyor ama üye olduktan sonra girme firsatim olmadi. Sitede Tarot hizmeti varmis ama kurallarinda 30 msj siniri diye birsey okudum acaba bana bunu aciklaya bilecek biri var mi anlamadim :S
  3. tecrubelerınıze ıhtıyacım var

tecrubelerınıze ıhtıyacım var

selam canlar ben yenı uye oldum bırsey sorcaktım sıze ben şimde 5 agustos adet oldum ve 13unde eşimle beraber oldum yumurtlama donemımdı ve 18ınde kahverengı leke geldı 19undada ıs camasırımda lekelenme oldu (ha bırde leke gelmeden once kasıklarımda agrılar oldu)dunde bugunde bel agrısıyla uyandım bugunde ara ara sol kasıgıma agrı gırıyor...Kahve leke hıc olmadık bırsey bu zamana kadar bende...
  4. slm kızlar sorum var

slm kızlar sorum var

kızlar acil bir sorum var 29 yaşındayım deli gibi bebek istiyorum ama iki üç gündür fark ettiğim bişiy var sağ kasığımda pıt pıt atıyoo bişiyler var sanki aralık 16 sında adet oldum yumurta çatladı galiba 28 günde bir adet oluyorum.göğüslerim sızlıyo acıyo elleyemeiyorum.neden dir acil cvp verin lütfen çok sıkıldım her ay beklemekten
  5. acil yardıma ihtiyacım  var

acil yardıma ihtiyacım var

erkek arkadaşımla korunmasız birlikte olduk. ancak içime boşalmadığını ve zevk suyunun bile gelmediğini söylüyor. ben yine de yaklaşık bir saat içinde ertesi gün hapı aldım çünkü adetim başladığından itibaren tam 10. gündü,yani en tehlikeli zamandı. hamile olma ihtimalim var mı? lütfen yardım edin

Sayfayı Paylaş