SLN Giyim de Herşey 29 TL

Konu, '2014 İndirim Haberleri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

sln sln giyim selen giyim 2011 selen mağazaları pendik
    SLN giyim (Selen Giyim)

SLN giyim ' de süper sezon sonu fırsatları bizleri bekliyordu bende koştum yararlandım geldim. Şimdi ise siz bayanların da son moda kıyafetlerden yararlanmanızı istiyorum.

Herşey 29 TL şu an .

Bu giyim mağazası hem marka olmakla beraber hemde son moda trendleri böyle sezon sonu arası indirimler yaparak bizlere cazip hale getiren ender ve elit mağazalardan birisi.
    Şube olarak birçok yerde boy gösteren SLN ( Selen) Mağazalarına bir uğramanızı öneririm..

Young bride bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba
    sln mağazasının açık adresini alabilir miyiz? İndirimden yararlanmak istiyoum. teşekkür ederim.

3. Young bride

Young bride Banned

Evet sln giyimin kalitesinide son moda kıyafetlerinide çok beğeniyorum ve severek alıyorum indirim olması çok iyi hemen gidip bakayım :D:D

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye

sağol canımcım

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sln

Selen tekstile pendik mağazası: 19 Mayıs Cad. No: 41 Batı Mh. Pendik (216) 354 4145

maltepe mağazası: Sakızağacı Sok. No:33 D:1 Maltepe Merkez, Maltepe, Istanbul (216) 371 29 29

gerçekten hem kaliteli, hem ucuz ürünler var üstelik hepsi de son moda ben çok memnun kaldım tavsiye ederim

ßeLeN bunu beğendi.
  6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Adres tarıfı için tşk ederim . Birde kartal şubesi var yürüyüs yolu üzerinde yapıkredi karşı çaprazında..

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

SLN Giyim de Herşey 29 TL konusuna benzer içeriklerimiz
  1. UD Hakkında Herşey

udda nota yerleri ud notaları ud nota yerleri düzeni [IMG] Ud Sözcüğünün Etimolojisi ve Ud'un Tarihçesi Ud kelimesinin aslı Arapça dır: "sarısabır veya ödağacı" anlamındaki "el-oud'dan gelir. Baştaki 'el'- kelimesinin, bazı dillerde olup bazılarında olmayan harf-i tarif (belirgin tanım edatı) olduğunu bilen Türkler bu edatı atmış, geriye kalan 'oud' ('eyn, waw, dal)...
  2. Herşey Değişir!

İnsanlar yaşadıkları sürede hep aynı kalmazlar sürekli bir değişim halindedirler. Bu değişim bazen bilinçli bazende bilinçsiz olarak gerçekleşir hayat sizi o yöne sürüklemiştir. Mesela kendimden örnek verecek olursam 2 yıl önceki hatta ne 2 si 1 yıl önceki :D:D benle şimdiki ben arasında uçurumlar var her yönden. Eski lise arkadaşlarımla kaşılaştığımda neye uğradıklarını şaşırıyolarr :D:D:D...
  3. Mango 2010-2011 Sonbahar Kış Giyim Çanta ve Aksesuar Hakkında Herşey

mango hamile kıyafetleri mango giyim giyim 2011 2010 2010 kış Sevgili meleklerim. Mango'nun 2010 2011 koleksiyonunu hayranlıkla izledim ve sizlerle paylaşıyorum. Giysi, ayakkabı,çanta, aksesuar... İstediğiniz herşey koleksiyonun içinde. Ayakkabılarda genellikle kısa botlar kullanılmış, babetlere de rastlayabiliyoruz koleksiyonda. Giysi konusunda içlerinde çoğu tarzınız olmayabilir ama...
  4. Son [acı] ; Herşey Biter●...

http//imageshack.us"] Bak ! yine aynı senaryo.. Sahne roller hep aynı. Işıklar oyuncular ; [zaman ve mekan ] Hiç değişmiyor… http//imageshack.us"] Başlangıç Bir [Sonbahar ] günü … Esas Konu http//imageshack.us"] ‘ ayrılık ‘ [ hüzün ] Vs.. vs.. . . . . . . . . ‘ SoN’ [ acı ] Her şey Biter.. . Yα keseceksin kelimelerin bαşını yαdα üç noktα koyαcαksın sonunα....
  5. Saç Hakkında Herşey

saç, dökülmesinin nedenleri, ortalama kkaç tel saç dökülür, normalmidir, saça etki eden faktörler hakkında bilgiler burada hanımlar Sağlıklı ve gür görünen bakımlı saçlar güzelli,ğimizin tamamlayıcısıdır.Bu nedenle dökülme başladığında hemen hemen her kadın "Hepsi Dökülecek mi ?" kaygısını yaşar. Bu dökülmenin bir çok sebebi vardır aslında bende şimdi özel araştırmam sonucu saç...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. selen giyim pendik

,
  2. sln giyim pendik

,
  3. sln mağazaları istanbul subeleri

,
  4. selen maltepe indirim 2015,
  5. selen maltepe indirim