SLN Giyim de Herşey 29 TL

Konu, '2014 İndirim Haberleri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

sln sln giyim selen giyim 2011 selen mağazaları pendik
    SLN giyim (Selen Giyim)

SLN giyim ' de süper sezon sonu fırsatları bizleri bekliyordu bende koştum yararlandım geldim. Şimdi ise siz bayanların da son moda kıyafetlerden yararlanmanızı istiyorum.

Herşey 29 TL şu an .

Bu giyim mağazası hem marka olmakla beraber hemde son moda trendleri böyle sezon sonu arası indirimler yaparak bizlere cazip hale getiren ender ve elit mağazalardan birisi.
    Şube olarak birçok yerde boy gösteren SLN ( Selen) Mağazalarına bir uğramanızı öneririm..

Young bride bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba
    sln mağazasının açık adresini alabilir miyiz? İndirimden yararlanmak istiyoum. teşekkür ederim.

3. Young bride

Young bride Banned

Evet sln giyimin kalitesinide son moda kıyafetlerinide çok beğeniyorum ve severek alıyorum indirim olması çok iyi hemen gidip bakayım :D:D

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye

sağol canımcım

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sln

Selen tekstile pendik mağazası: 19 Mayıs Cad. No: 41 Batı Mh. Pendik (216) 354 4145

maltepe mağazası: Sakızağacı Sok. No:33 D:1 Maltepe Merkez, Maltepe, Istanbul (216) 371 29 29

gerçekten hem kaliteli, hem ucuz ürünler var üstelik hepsi de son moda ben çok memnun kaldım tavsiye ederim

ßeLeN bunu beğendi.
  6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Adres tarıfı için tşk ederim . Birde kartal şubesi var yürüyüs yolu üzerinde yapıkredi karşı çaprazında..

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

SLN Giyim de Herşey 29 TL konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Büyük Beden Giyim de 2009 modası

ankara büyük beden giyim büyük beden giyim ankara kıyafetler 2009 bayan kıyafetler Sevgili meleklerim,büyük beden giyiyor ama istediğiniz tarza da birşey bulamıyormusunuz?İşte sizlere 2009 un büyük beden giyimindeki yeni trendleri sunuyorum.Hepsi çok şık ve cıvıl cıvıl.Eminim sizlere çok yakışır:):)Buyrunuz:)...
  2. size ve çocucuğunuza herşey 5-10 tl ye ve yepyeni kaçırmayın..

kızlar hamile olduğum için bazı kıyafetlerii artık giyemeyceğime karar verdim,kıyafetlerim 36-38 beden için uygundur ve çoğu hiç giyilmemiştir,hepsi yepyeni,bende dolapta durana kadar beğenen arkadaşlara uygun fiyata bırakmaya karar verdim,daha önce alan arkadaşlar çok memnun kaldılar,çünkü çok titizim eşya konusunda,bakın bakalım beğenecekmisiniz. çok hoş kazak sadece 7 tl ve yepyeni bu...
  3. Mango 2010-2011 Sonbahar Kış Giyim Çanta ve Aksesuar Hakkında Herşey

mango hamile kıyafetleri mango giyim giyim 2011 2010 2010 kış Sevgili meleklerim. Mango'nun 2010 2011 koleksiyonunu hayranlıkla izledim ve sizlerle paylaşıyorum. Giysi, ayakkabı,çanta, aksesuar... İstediğiniz herşey koleksiyonun içinde. Ayakkabılarda genellikle kısa botlar kullanılmış, babetlere de rastlayabiliyoruz koleksiyonda. Giysi konusunda içlerinde çoğu tarzınız olmayabilir ama...
  4. Kip Erkek Giyim Koleksiyonu modelleri de paylaşın

Selam hanımlar ben Hakan sizden bayan gözüyle Kip Erkek Giyim Koleksiyonu modellerinden örnekler paylaşmanızı rica ediyorum ve modelleri şimdiden merakla bekliyorum.
  5. 50 TL ve Üzeri Giyim alışverişinde %15 indirim!

Merhabalar, Mağazada gezerken ele geçirdiğim bir kupon var, gencallarda online mağazada 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerde %15 indirim varmış. Kupon kodu 1 taneymiş yani kupona sahip olmanıza gerek yok kodu kullanabilirmişiz. Kampanya Kodu : GNC15 Kampanya geçerlilik tarihi 31.12.2013 e kadar yazıyor kuponda.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. selen mağazası pendik

,
  2. sln giyim kartal

,
  3. selen mağazaları maltepe

,
  4. selen giyim maltepe,
  5. pendik sln abiye modelleri,
  6. pendik sln abiye,
  7. kartal selen giyim,