gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Smilerler gercek olmus bakin :)))

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Smilerler gercek olmus bakin :)))

çok hoşlar ellerine sağlık canım çok tatlılar yerim onları ben

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

ay valla gerçek olmuş süperdi bunlar ya ellerine sağlık köri

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

köri pek güzel olmuş canım.ama benim smill yok:angry2:ahanda bu :haha:

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ama bunalr cok sekerr......emegıne saglı:):):):)

Smilerler gercek olmus bakin :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gercek anlasilinca..

Gercek anlasilinca..

Gerçek anlaşılınca... Zülkarneyn Aleyhisselam ordusuyla gece yolda giderken ordusuna: - Ayağınıza takılan şeyleri toplayın, diye emir verir. Ordu bu emri duyunca; içlerinden bir grup: -Çok yürüdük, çok yorgunuz. Gece vakti bir de ayağımızı takılan şeyleri toplayarak boşuna ağırlık mı yapacağız. Hiçbir şey toplamayalım, diyerek hiçbir şey toplamıyorlar. İkinci grup ise; - Madem...
  2. Bulutsuzluk Özlemi gulsum gitmez olmus

Bulutsuzluk Özlemi gulsum gitmez olmus

gulsum gitmez olmus gozyasi mendili elinde, suklum puklum cikacagi bitmeyen ask filmine. balikci durmus cosmus, denize de cikmis, yorulmus. icmis amma kanamaz olmus marmara sarabina zam olunca. gunduz yarisi kovboyu, iyi bilir onu beyoglu. kici dar genis omuzlu, kikirdiyor kucuk kizlar ardindan. sonra sorarim kendi kendime, ya ben ne yapiyorum, ya ben ne yapiyorum, ya ben ne...
  3. Astrologa bi haller olmus

Astrologa bi haller olmus

Astrolog depresyona girerse.. Koç Ego tatminine en çok ihtiyaç duyan burç işte. Bay ukala, ya da bayan buz. En önde olacağım diye yapmayacağı yoktur. Yatakta, aşkta, işte, güçte en bencil burçtur. Karşısındakini kırdığını da en anlamayan burç. Kolay kolay da beğenmez. Asla af dilemez. Onlara kalsa dünyada herkes aptal, bi kendisi akıllı! Millete öğütler verir, ukalalık taslar. Önüne yemek...
  4. bilinmeyen gercekler......

bilinmeyen gercekler......

cevap bilinmeyen gerçekler cennetin bekçisi olan melek bilinmeyen melekler 1- Şeytanın çift cinsiyetli olduğunu ve kendi kuyruğuyla çifleşerek ürediğini biliyormuydunuz_? 2- şeytanın 1 saniyede dünyanın etrafında 7 kez dönebilicek bir güce sahip olduğunu biliyormuydunuz_? 3- maddesel dünyamız ile ahri dünyamız arasında rakamsal benzerlikler olduğunu biliyormusunuz_? örnek: bütün insanlar...

Sayfayı Paylaş