gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Smileylerin hayati ...

Konu, 'Komik Resimler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Onlar Meleklermekanin , hatta bizim hayatimizin bir parcasi meleklerim :D:D Sevgili Smileylerimiz :)

Kimi zaman kelimelerden cok , onlar ifade eder duygularimizi :D

Ama onlarinda elbetteki özel hayatlari var :):):)

Bakalim nasil yasiyorlarmis :D:D:D:D

buyrun .... :):):)

:):):):):)

2. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cok tatlılar canım benim
    emeğine sağlık ;)

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :) hayatları kendileri kadar renkliymiş :D özenmedim desem yalan olur :D

Paylaşım için teşekkürler..

Smileylerin hayati ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahiret Hayati

Ahiret Hayati

İslam itikad nizamında temel iman esaslarından biri de “Ahiret Günü”ne inanmaktır. İnançlarımız ve amellerimize göre, mutluluk dolu, ya da belirli bir süresi veya bütünü azaplarla çevrili ebedî bir hayat yaşamak için, ölümden sonra tekrar dirileceğimize iman etmektir. İnsan, bu yüceler yücesi güne inanmadıkça, bu mukaddes günü yakınlardan yakın bilmedikçe, bu günün korkusuyla ürpermedikçe,...
  2. Kabir Hayati

Kabir Hayati

İnsan ölüp de kabre konduğu andan, kıyametin kopmasına kadar geçen zamana ’kabir hayatı’ denir. -------------------------------------------------------------------------------- İnsan ölüp de kabre konduğu andan, kıyametin kopmasına kadar geçen zamana ’kabir hayatı’ denir. Kabir hayatının bir adım öncesi dünya, bir adım sonrası âhiret hayatıdır. Kabir hayatı, dünya ile âhiret arasında...
  3. Kabİr Hayati

Kabİr Hayati

Kabir hayatına veya kitabımızda belirtildiği gibi kabirdeki durumlara gelince ey kardeşim! Bilmelisin ki Allah her ikimizi de, beni de seni de muvaffak kılsın, başarı imkânını versin. Cenaze kabre konulup defin işlemi bittikten sonra, artık ka­birde Münker ve Nekir adı verilen iki meleğin sorgusuyla kar­şı karşıya kalır. Kabre konulan kişi, kendisini getirip kabre bırakanların oradan...
  4. Hayati (serkan Ercan)

Hayati (serkan Ercan)

HAYATİ (SERKAN ERCAN) Kara Eşref’in yamağı, Şadiye’nin oğlu, Sebati’nin kardeşidir. Kara Eşref’in mahalleyi himaye etmek için kurduğu düzenin temel taşıdır.

Sayfayı Paylaş