gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sms ALtertative Cevaps

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! - gerçekten unuttun mu?
    - sen de kimsin?

- seni hala seviyorum!
    - performansına her zaman saygı duymuşumdur zaten

- seni hala özlüyorum...
    - tütün bas geçer

- nasıl gidiyor hayat?
    -senden sonra bayağı bi güzelleşti, sağol

- "mesaj attığınız kişinin ilgi alanı dışındasınız, lütfen daha sonra
    -tekrar denemeyiniz... naş naşınız..."

- birbirimizin kalbini kırdık, yeniden bir araya gelip o kırık kalpleri onaralım!
    - benimkinin kaskosu vardı

- biliyorum hala sevip arzuluyorsun beni, sadece farkında değilsin. Ya da farkında olmak istemiyorsun.
    - allah belanı versin

- seni unutamadım!
    - sevgilinden ayrıldın da mesaj atacak birini mi arıyorsun?

- salaksın sen!
    - evet, o cevabı yazdığım için salağım, bırak bir cevap yazmayı, okumadan silmem gerekirdi...

- sen varsın ve hep olacaksın!
    - yazık, bir malsın ve hep öyle kalacaksın...

- dün gece rüyamda seni gördüm... erol bize ne oldu böyle?
    - bir dahakine iyi örtün de uyu...

- gece rüyamda gördüm seni, çok korktum, başına bir şey gelmedi di8217;mi?
    -başıma gelen en kötü şey sendin!

- dün seni rüyamda gördüm, bir mesaj atayım dedim...
    - ancak rüyanda görürsün zaten, öptüm!

- dün gece seni rüyamda gördüm...
    - görebileceğin tek yerde görmüşşün zaten

- barutcan dön artık, tükendim tükendim tükenmeleri oynuyorum. Bittim.
    - sayın abonemiz kafasını ......iniz kullanıcı son 7 aydır kapsama alanınız dışında bulunmaktadır. Hırtcell olarak şu üç günlük dünyada, daha nice potansiyel eski sevgililer olduğunu hatırlatır, en yakın zamanda
    engin denizlere açılmanızı temenni ederiz. Hayırlı günlarrr

- hayatım, pişmanım, geri dönmek istiyorum!
    - tek yön güzelim burası hadi naş naş!...

- senin gibisini bir daha bulamadım
    - bunun beni ilgilendiren kısmı nedir?

- bu akşam işin var mı?
    - mesaj attığınız kişiye şu an ulaşılamıyor. lütfen daha sonra tekrar denemeyiniz!

- buldun mu bari bir kazma?
    - senden daha kazmasını bulamadım kusura bakma...

Sms ALtertative Cevaps konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özlem smsleri

Özlem smsleri

güzel sözlü smsler özlem smsleri ozlem smsleri özlem yüklü sözler çaresizlik Merhaba hüzün adası.. Ben duygu gemisi... Gecenin kat-ranlığında yanaştım limanına... Yüküm mutluluk... Kulak ver bak ne diyor gemide ki ses:öZLEDiM SENi.... BiRiCiĞiM... » Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel çünkü gülüşünü...
  2. Yanlızlık Smsleri

Yanlızlık Smsleri

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında! • MUTSUZ INSANLAR HEP BIRSEYLER BEKLERLER, BUNU BILIYORUM. CUNKU BEN DE HEP BIRSEYLER BEKLIYORUM, AMA BIRSEYLER BEKLEDIGIM ICIN MI MUTSUZUM YOKSA MUTSUZ OLDUGUM ICIN MI BIRSEYLER BEKLIYORUM ONU...
  3. SMS kisaltmalari

SMS kisaltmalari

Cep telefonunda 2.mesaja gecmemek icin kimi zaman sesli harfleri yazmayiz, kimi zaman kelimeyi yari da keseriz kimi zamanda hic bi şey yazmayiz Bi de dusunceli tavirlar var tabi... Anlaşamama Giden: Slm Aytn Nbr? Gidiyo muyuz konsere? Geliyosan 1 gelmiyosan 2 cagri at!! (3 cagrı gelir...) Giden: Anladım yine Bahadirla gidiyosun di mi!! tamam ole olsun Gelen: Hayir gerizekali!! Ben...
  4. Ask Sevgi Sms Sözleri

Ask Sevgi Sms Sözleri

Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemedilerO kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler Zor geldi ayrılık alışamadım Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi çocukça Sen Gerçekçe , Hepsi öylesine Sen ölesiye Her seven adsız bir kahramandır ve insan sevebildiği kadar insandır Her su bir yol bulur kendine her dağ bir toprak,her gökyüzü bir...
  5. sevgiliye sms güzel sözler

sevgiliye sms güzel sözler

sevgiliye sms erkek sevgiliye güzel sözler özlenen sözler kavuşma sözleri kavuşma sözleri BİZİM TOPRAĞIMIZ GÜL TOPRAĞIDIR. NE BİR ÇİÇEK SOLDURUR, NE DE SEVDASINA TOZ KONDURUR. BİZİM DOSTLUĞUMUZ YOLLARA BENZER. YOLCULAR BİTER AMA YOL ASLA BİTMEZ. Bayanlar, 20-25 yaş arası futbol topu gibidir 22 kişi peşinden koşar... 25-30 arası basket topu gibidir 10 kişi peşinden koşar... 30-35 arası...

Sayfayı Paylaş