gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

SMS atarak 50.000$ kazandı

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Artık anne babalar çocuklarının cep telefonlarına olan ilgisini dizginlemek adına yeniden düşüneceğe benziyor. 20 yaşındaki öğrenci SMS atarak 50.000$'ın sahibi oldu.
    [​IMG]Cleveland State Üniversitesi'nde öğrenci olan 20 yaşındaki Nathan Schwartz, katıldığı yarışmada gönderdiği kısa mesaj ile 50.000$'lık büyük ödülün sahibi oldu.
    New York City'de düzenlenen yarışmada

şeklindeki bir ifadeyi sadece 50 saniye içerisinde hatasız yazmayı başaran Schwartz, LG'nin sponsorluğunda düzenlenen yarışmanın da birincisi oldu.
    Schwartz yarışmayla ilgili haberi televizyonda MTV müzik kanalını izlerken gördüğünü ve önce bunun bir şaka olduğunu zannettiğini söyledi. Ancak katılımla ilgili mesajların ardından New York City'deki yarışma için ücretsiz yolculuk kazandığını görünce katılmaya karar verdiğini anlattı. Schwartz, yarışmada diğer iki finalisti geçerek ödülü almayı başardı.
    Geçen yıl da düzenlenen yarışmayı 14 yaşındaki Morgan Pozgar kazanmıştı. Ancak Pozgar bu seneki yarışmada ön elemeleri geçemedi.

Son düzenleme: 14 Temmuz 2008
SMS atarak 50.000$ kazandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yanlızlık Smsleri

Yanlızlık Smsleri

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında! • MUTSUZ INSANLAR HEP BIRSEYLER BEKLERLER, BUNU BILIYORUM. CUNKU BEN DE HEP BIRSEYLER BEKLIYORUM, AMA BIRSEYLER BEKLEDIGIM ICIN MI MUTSUZUM YOKSA MUTSUZ OLDUGUM ICIN MI BIRSEYLER BEKLIYORUM ONU...
  2. SMS kisaltmalari

SMS kisaltmalari

Cep telefonunda 2.mesaja gecmemek icin kimi zaman sesli harfleri yazmayiz, kimi zaman kelimeyi yari da keseriz kimi zamanda hic bi şey yazmayiz Bi de dusunceli tavirlar var tabi... Anlaşamama Giden: Slm Aytn Nbr? Gidiyo muyuz konsere? Geliyosan 1 gelmiyosan 2 cagri at!! (3 cagrı gelir...) Giden: Anladım yine Bahadirla gidiyosun di mi!! tamam ole olsun Gelen: Hayir gerizekali!! Ben...
  3. çığlık atarak rekor kırdı

çığlık atarak rekor kırdı

Çığlıklarıyla desibel rekoru kırdı Dünyaca ünlü Rus tenisçi Maria Sharapova, İngiltere'nin başkenti Londra'daki Wimbledon Tenis Turnuvası'nda ikinci turda rakibine yenilerek hayal kırıklığı yarattı. Vatandaşı Kudryatseva önünde adeta dökülen Sharapova, yenilmesine rağmen tenis kortlarında kendine ait ilginç bir rekoru kırdı. Atışlardaki çığlıklarıyla meşhur güzel tenisçinin ses seviyesini...
  4. göbek atarak rekor kırdı

göbek atarak rekor kırdı

göbek atarak zayıflama 12 Saat 10 Dakika Göbek Dansıyla Rekor Macaristan'ın Hajdu Bihar şehrinde aralıksız 12 saat 10 dakika göbek dansı yapan dans grubu Guinness rekorlar kitabına girmeyi başardı. Rekor kırmak için yapılan organizasyona katılan, 14 kişiden oluşan "Doğunun Sihiri" adlı dans grubu, 12 saat 10 dakika boyunca hiç aralıksız göbek dansı yaptı. Grubun en genç...
  5. Çocuğunuzu Dayak Atarak Eğitemezsiniz

Çocuğunuzu Dayak Atarak Eğitemezsiniz

çocuğa dayağın zararları çocuğa şiddetin zararları çocuğa şiddetin sonuçları Sevgili melekler, ne yazık ki hepimiz zaman zaman çocuğunu döven annelerle karşılaşıyoruz. Biçarenin aslında bir çocuk ve ne denli saf olduğu o an şafağı atmış annenin aklına bile gelmiyor. Evet hayat çok stresli, geçim derdi, çeşitli sıkıntılar haddinden fazla ancak patlaya patlaya el kadar çocuğa patlayıp üstüne...

Sayfayı Paylaş