gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sneijder kaç numaralı formayı giyecek?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kaç gündür sneijderle yatıp sneijderle kalkıyoruz. Geldiydi gelecekti nihayet geldi de kurtulduk:S Peki bu adam kaç numaralı formayı giyecek ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ünlü oyuncu Sneijder galatasaray'a transfer oldu ama çalkantılar hala bitmedi. spor kulislerindeki yeni soru da ünlü oyuncunun kaç numaralı formayı giyeceği...
    Şu ana kadar en çok konuşulan Sineijderin 14 numaralı formayı giyeceği. Oyuncunun bu formayı giyeceği kesinleşti..

Sneijder kaç numaralı formayı giyecek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Forma

Forma

Rüyasında forma giyen kimse kurallara uymak mecburiyetindedir. Kulüp forması giyen insan yeni olaylarla karşılaşır ve yaşamınızda önemli ve olumlu değişiklikler yapmak demektir. Güzel renkli bir forma giyen biraz çaba ve sabır gösterir ve kurallara uyarsa başarı olur. Rüyasında forma giyen kimse kurallara uymak mecburiyetindedir. Kulüp forması giyen insan yeni olaylarla karşılaşır ve...
  2. Numaralı Lensler

Numaralı Lensler

Meleklerim numaralı lenslerin de renk seçeneği var..Kendim numaralı kullanmıyorum şimdi sizlerle birlikte numaralı lensler hakkında bilgi edinicem:)))) Numaralı kontakt lensler hem renkli hem de şeffaf olabilir. Şeffaf numaralı lenslerin birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; GÜNLÜK NUMARALI LENSLER: Bu lensler kısaca sabah takıp akşam çıkarıp attığımız lenslerdir. Bu tür lenslerin...
  3. forma giremiyorum...

forma giremiyorum...

kızlarr forma giremiyorumm yardım edinn asi melekkk cemoşşşşşş lavinnyammm kullanıcı adı hatası veriyor beni kabul etmiyor..
  4. sneijder için kaç para bonservis ödendi ?

sneijder için kaç para bonservis ödendi ?

Şu futbolcuların da takımlarının da aldıkları paralara aklım ermiyor, pes ! Bu Sneijder için ne kadar bonservis ödeyecek cimbom peki ? Eminim uçuk bir rakamdır :S
  5. twitterdaki sneijder geyiklerini paylaşırmısınız

twitterdaki sneijder geyiklerini paylaşırmısınız

Arkadaşlar okumuş çok gülmüş, ben bulamadım sneijderla ilgili twitter geyiklerini buraya yazabilirmisiniz lütfen :D

Sayfayı Paylaş