gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Soda

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Temiz, küçük bir kısmettir.Rüyada soda görmek, hos bir hayata ve güzel bir rizka isarettir

Soda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hilekarlığın sonu

Hilekarlığın sonu

Bİr Zamanlar Bİr Kadinin Bİrtek İneĞİ VarmiŞ.kadin FakİrmİŞ .geÇİmİnİ İneĞİn SÜtÜyle SaĞlarmiŞ.akŞam Sabah SÜtÜnÜ SaĞar SatarmiŞ.fakat Bu Kadinin Huyu KÖtÜymÜŞ Kanaat Etmez Çok Para Kazanayim Dİye SÜte Su KatarmiŞ.bu Kadin Bİr GÜn Öyle İkİgÜn BÖyle Devam EdermİŞ.aylar Seneler GeÇmİŞ Bu BÖyle Devam EtmİŞ.ve Firtina KopmuŞ BİrgÜn.ve Dereler TaŞmiŞ Çaylar Su OlmuŞ Bu Kadinin İneĞİde Dereden Su...
  2. So Chic

So Chic

so chic melek kolye so chic fiyatları angel kolye fiyatları modelleri Sezgin Mücevherat, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında Türk el işçiliğinin ve gelişen tasarım anlayışını en iyi yansıtan firma olarak 57 yıldan bu yana üretim ve pazarlama alanında faaliyette bulunan misyonunu kendisine ilke edinmiş ülkemizin en eski gümüş firmalarından biridir. “SO CHIC” ismiyle kurulan ve eşsiz bir...
  3. soya fasulyesi

soya fasulyesi

(Sojabohne (f), Fr. Soja (m), Ing. Soybean, soya-bean) 1-1,5 m boyunda, kismen sarilici, dallanmis, bir yillik, Çin ve Japonya’da genis ölçüde zirâati yapilan, besin degeri bakimindan hayli önemi olan bir bitki. Bitkinin yapraklari üç yaprakçikli, yaprakçiklar oval sekilli ve sivri uçludur. Çiçekler sarimsi veya menekse renklidir. Meyveleri biraz kivrik, tüylü ve 2-5 tohumludur. Tohumlar küre...
  4. Soya Sütü

Soya Sütü

hamilelikte soya sütü soya sütü nereden alınır nerede satılır nerede bulunur SOYA SÜTÜ Soya sütü soya fasülyesinin zengin içerikli sütüdür. Zengin besin değeri sayesinde soya sütü pek çok farklı şekilde kullanılabilir. Soya sütü Çin ve Japonya'da taze olarak sütü yüzlerce yıldan beri uygulanan basit bir teknikle elde edilmektedir. Ev ortamında basit tekniklerle elde edilebilecek olan...
  5. ALdatmanın sonu

ALdatmanın sonu

aldatma karikatürleri kömik karikatürler aldatma :piha: MeLekLerim ben şaşırdım vaLLa sizce iyimi yapmış ...._:laugh:

Sayfayı Paylaş