gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Söför sözleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

şöför sözleri komik şöför sözleri söför lafları kadın Gonlunde yer yoksa bana guzelim; farketmez ben ayakta da giderim.
    Bir sana, bir de sabah uykusuna hastayim.

Karayollarinda degil, senin kollarinda öleyim.

Vur kalbime hançeri, yüregim parçalansin; fazla derine inme, çünkü orada sen varsin.

Rampalarin ustasiyim, gözlerinin hastasiyim.

Asiksan vur saza, söförsen bas gaza.

Oyle birini sev ki, sen ölünce o hiç yasamasin.

Sana taptigim kadar paraya tapsaydim milyarder,

Allaha tapsaydim peygamber olurdum.

Sen gökyüzünde dogan günes, ben yollarda çilekes.

Ben bir kadini sevdim mi gözüm gibi bakar, ilah gibi taparim; ama ki

bir yanlisini görmeyeyim bir bidon benzin döker çatir çatir yakarim.

Yollar gidisime, kizlar durusuma hasta.

Burma burma biyiklarim, Tarkan seni ayiklarim.

Rampada Geçme Beni Düz Yolda Ellerim Seni

Gecelerin Yargıcı

Caz Yapma

Hareket Yapma Hareketin Allahını Görürsün..

Aynen İade Ederim..

Rahmetlide Sollardı

binekinek.com

Söför sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar kamyon söförü olsaydi kamyon arkasi yazilari ne olurdu..buyrun...

kızlar kamyon söförü olsaydi kamyon arkasi yazilari ne olurdu..buyrun...

---gaz fren şanzuman manikürsüz halim duman ---sen batan güneş ben yollarda kremşanti ---miras değil sevgilim hediye etti güzelim ---bir sana hastayım diyete girdim yastayım ---kulağıma takarım küpe geçemez beni hiç bir züppe ---torpidonda aseton yoksa güselim mühim değil ben mazotlada silerim ---nazar etme ne olur evlen seninde olur ---Daha manikür yaptırmadım , saçım ne halde...
  2. Söz

Söz

Haber, uyarı, dikkat edilmesi gereken konudur. Rüyada duyulan şeyler ayrıca da yorumlanır.Rüyada söz söylemeniz, söz dinlemeniz, yakinda büyüklerinizden bir kimsenin nasihatlerinin isiteceginize veya dedikodu dinleyeceginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir kimseye muhtelif dillerde konusan bir adam gelse, Süleyman (A.S.)in kissasina binaen o kimsenin büyük bir mülke nail...
  3. Kadinlar kamyon söförü olsaydi

Kadinlar kamyon söförü olsaydi

Hep kamyonların arkasında ilginç ilginç yazılar görürüz ya şöför kadında bakalım ne yazarmışız ahaha -yolların ustasıyım,röflenin hastasıyım -gaz fren şanzuman, manikürsüz halim duman -sen batan güneş, ben yollarda kremşanti -miras değil sevgilim hediye etti güzelim -bir sana hastayım, diyete girdim yastayım -kulağıma takarım küpe, geçemez beni hiç bir züppe -torpidonda aseton...
  4. Kadın söförün yedek parca istegi

Kadın söförün yedek parca istegi

Bir otomobil firmasının satış showroomuna bir bayan müşteri gelerek 710 luk kapak aradığını söyler. Satıcılar hemen oto yedek parça bölümünden birini oraya çağırırlar ve kadının talebini iletirler. Herkes kadına ve birbirine şaşkınlıkla bakmaktadır. Hiç kimsenin parçayı tanımadığı yüz ifadelerinden belli olur. :meçhul::meçhul: Kadın ise; ısrarla bunun, arabasının motorunun bir parçası...
  5. Bizim söförler böyle kaza yapar

Bizim söförler böyle kaza yapar

Birgün arkadasla öyle sersem sersem yürüyoruz. Bir anda yanimizdan son sürat bir minibüs geçti. Biz 'Freni patladi' filan demeye kalmadan,minibüs kafadan elektrik diregine bindirdi. Hemen kostuk, yardim edelim diye. Minibüse ulastigimizda manzara suydu. Yolcularin kiminin kasi açilmis, kiminin dudagi patlamis... Dagilmis vaziyetteler yani. Ama bir tuhaflik var. Çünkü o hallerine ragmen,...

Sayfayı Paylaş