gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

şöför ve yolcu

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yolcu müsait bi yerde inmek ister ama dili sürçer: - Şoför bey mübarek bi yerde inebilir miyim? - Şu ilerdeki caminin önünde bırakayım teyze seni. Kadın: - Kızım dur! Ben vereyim benim ki bozuk zaten... Kızı: - Aman ne olacak sanki nasılsa benimki de bozulacak, ben vereyim! :haha:

Oğlum bu Eminönü'nden geçer mi? - Yok teyze biz Taksim'e çıkıyoruz. - Hah tamam oğlum siz gidin ben gelmeyeceğim.

teyze öndeki uzun saçlı delikanlıya seslenir: - Kızım şurdan bir kişi uzatır mısın? - Ben kız değilim! - Amaaaan ne bileyim kız mısın dul musun, uzat işte.

Eve gitmek üzere Bakırköy dolmuşu bekliyordum. Sigaramın kalmadığı aklıma gelince önünde durduğum Tekel bayiine girecekken minibüs geldi. Apar topar bindim. Şoföre parayı uzatıp, - Bir Monte Carlo' dedim! Adam birkaç saniye yüzüme bakıp: - Abi bu Bakırköy'e gider' diye cevap verdi! İşte o an benim ve şoförün bittiği andı.

- Mükemmel bir yerde inebilir miyim? Yolcunun kafası karışık sanırım, kendisi de dolmuşdakilerle birlikte güler söylediğine şoför kadını indirirken: - Buyrun size layık değil ama!:dp47:

Yolcu müsait bi yerde inmek ister ama dili sürçer: - Müsait bi yerde iner misiniz? Şoför: - Niye sen mi kullancan???

Rumeli-Hisarüstü otobüsüyle Taksim'e doğru gidiyoruz. Adamın biri Beşiktaş dolaylarında gayet aceleci bir tavırla: - Kaptan orta kapıyı rica edebilir miyim? Bizim şoför olaya hakim: - Tabi abi ayıp ettin. Al götür senden kıymetli mi...

İstanbul'dayiz... Dolmuşa bindik, dolmuş doldu,tam kalkıcak, elemanın biri açtı kapıyı. İçerde tıkış tıkış oturmuşuz, önde 3 kişi arkada 4 ... Eleman hala bir umut sordu: - Kaptan, yer var mı? Şoför de arkasını dönüp cevap verdi: - Bilmiyorum, üst kata bi bak bakalım..

Pek dolu olmamasına rağmen minibüs hareket etmek üzereydi. Tam o anda kavga ettikleri her hallerinden belli olan iki arkadaş minibüse bindi.Birbirlerinin yüzüne bile bakmıyorlardı. Çocuklardan biri şoföre parayı uzattı: - Abi bir öğrenci bir de hayvan alır mısın?

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: şöför ve yolcu
    çok komikmiş yaaa ellerine sağlık:dp47::dp47::dp47:

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

:dp47:emeğine sağlık canım komikti baya hele en sondakine baya güldüm:dp47:

4. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

:hhh::hhh::hhh::hhh:emeğine sağlık çok komiklerdi gerçektende

5. zeyna

zeyna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:cok güzeldi tesekkürler canım

şöför ve yolcu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yolcu

Yolcu

Bir yolcu karşılamak, mutluluğun işaretidir. Bir yolcu uğurlamak ise uzun süredir satın almak istediğiniz bir şeye sahip olamayacağınız anlamına gelir. Karşılamak, mutluluğun işaretidir. Uğurlamak ise uzun süre satın alamadığınız bir şeyi almaktır.
  2. kaza teravıh ve yolcu namazı kılınışı

kaza teravıh ve yolcu namazı kılınışı

kaza namazı kılınışı kaza namazının kılınışı yolcu namazı KAZA NAMAZI Bir namazı vaktinde kılmaya "Eda", vakti çıktıktan sora kılmaya da "Kaza" denir. Namazı bile bile, özürsüz olarak vaktinden sonraya bırakmak büyük günahtır. Namaz, kaza edilmekle yerine getirilmiş olur. Ancak vaktinden sonraya bırakıldığı için Cenab-ı Haktan af dilemek lâzımdır. Beş vakit namazın farzları...
  3. Gülşen, işi bıraktığını söylenen şöför ve korumasıyla iftar açtı.

Gülşen, işi bıraktığını söylenen şöför ve korumasıyla iftar açtı.

Gülşen, 'Fahrettin Aykut, ayrıldığı sevgilisi Gülşen'in şoför ve korumasının maaşını ödemeyi kesince ikisi de işi bıraktı' haberinin çıktığı gün şoförü ve korumasıyla iftar açtı. Ünlü şarkıcı, restoran çıkışında bu iddiayla ilgili 'Hayatımda Fahrettin Bey yokken de bu ekiple çalışıyordum. Ben kendi ayaklarımın üzerinde durabilen bir kadınım ve para sorunum olamaz. Kimseye muhtaç değilim' dedi
  4. Batan Ro-Ro Gemisindeki araçlar ve yolcular sigortalı

Batan Ro-Ro Gemisindeki araçlar ve yolcular sigortalı

Bandırma Limanı'ndan ayrıldıktan kısa süre sonra batan ''Hayat N'' adlı Ro-Ro gemisindeki tüm araç, yük ve yolcuların her türlü riske karşı sigorta kapsamında oldukları bildirildi. Batan geminin bağlı bulunduğu Marmara N Denizcilik A.Ş'nin Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Ceyhan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geminin batma nedeninin henüz belirlenemediğini, gözaltında olan geminin...
  5. Şöför sözleri

Şöför sözleri

Şu şöför sözlerine bayılıyorum ya ne kadar yaratıcı ne kadar güzel oluyor çok gülüyorum:D bir kaç örnek verirmisiniz sizde

Sayfayı Paylaş